Porównaj oferty

Chcesz sprzedać nieruchomość? Zrobimy to z wyceną lepszą od rynkowej. Zadzwoń: 799-352-946

Planujesz sprzedać dom, apartament lub działkę na Żoliborzu lub okolicy, zgłoś swoją nieruchomość a niezwłocznie rozpoczniemy pracę dla Ciebie!

Biuro Nieruchomości Trinity House to unikalny zespół ludzi o wyjątkowym doświadczeniu pracy na rynku nieruchomości, zarówno od strony ofertowej, prawnej jak i finansowej.

Nasza oferta skierowana jest do wymagającego Klienta, któremu zależy na sprawnym i korzystnym przeprowadzeniu transakcji na rynku nieruchomości. Zajmujemy się kompleksowo obsługą procesu sprzedaży nieruchomości, od momentu analizy i wyceny, poprzez budowę oferty, korzystając z zaawansowanych technologicznie rozwiązań marketingowych i sprzedażowych, aż po finalizację transakcji wraz z zapewnieniem jej finansowania. W ramach naszej oferty nie tylko świadczymy usługi obrotu nieruchomościami, ale również projektowania wnętrz, home staging’u, obsługi prawnej, kredytowej oraz ubezpieczeniowej. Zapraszamy do współpracy.

biuro nieruchomosci warszawa

Kompleksowa obsługa z Biurem Nieruchomości Trinity House | Warszawa Żoliborz

Sprawdź w jakich obszarach związanych z nieruchomościami możemy Ci pomóc.

Sprzedaż nieruchomości

Planujesz sprzedać swoje mieszkanie, dom albo biuro? Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszej pomocy a zaoszczędzisz nie tylko czas ale i pieniądze. Średni czas sprzedaży nieruchomości w naszym biurze to mniej niż 3 miesiące.

Zakup nieruchomości

Planujesz zakup apartamentu, kawalerki lub mieszkania pod wynajem? Pomożemy Ci w znalezieniu takiej oferty, która pozwoli na maksymalizację Twoich zysków, ponieważ zakup nieruchomości to przede wszystkim inwestycja.

Najem Nieruchomości

Szukasz mieszkania lub domu wynajęcia? A może potrzebujesz nowego biura? Nasi specjaliści pomogą Ci znaleźć najkorzystniejsze oferty na rynku dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Wynajem nieruchomości

biuro nieruchomosci warszawa

Posiadasz nieruchomość, którą chciałbyś wynająć? Zaufaj profesjonalistom, którzy przygotują Twoją ofertę, odpowiednio zaprezentują i znajdą pewnych i rzetelnych najemców. Dzięki nam twoja nieruchomość szybko zacznie zarabiać.

Home Staging

Planujesz sprzedać lub wynająć mieszkanie i nie wiesz jak się wyróżnić? Nasi eksperci przeprowadzą kompleksową zmianę stylistyczno-funkcjonalną mieszkania, tak aby stało się one bardziej atrakcyjne i tym samym bardziej cenne.

Finansowanie Nieruchomości

Planujesz zakup mieszkania i szukasz możliwości finansowania takiego zakupu? Dzięki nam kredyt hipoteczny przestanie być dla Ciebie problemem. Zajmiemy się kompleksowo procesem kredytowym aż do uruchomienia środków na Twoim koncie.

Kredyt Hipoteczny z Trinity Finance

Trinity to również finanse. A może przede wszystkim finanse. Nie ma bowiem realizacji planów o własnym mieszkaniu czy domu bez przygotowania kwestii sfinansowania transakcji.

Biuro Nieruchomości na Żoliborzu | Trinity House

Skorzystaj z naszych usług by skutecznie i z zyskiem sprzedać lub wynająć własną nieruchomość.

Wycena Nieruchomości

Sporządzamy profesjonalną wycenę nieruchomości biorąc pod uwagę wiele czynników, tak aby maksymalizować zwrot z inwestycji. Dzięki nam sprzedaż szybciej i z zyskiem.

Czas to pieniądz

Szczególnie w nieruchomościach. Zaufaj więc profesjonalistom. Wiemy jak szybko i skutecznie sprzedać lub wynająć Twoją nieruchomość.

Skuteczna Promocja Nieruchomości

Zbudujemy ofertę tab by skutecznie przeprowadzić kampanie promocyjne skierowane precyzyjnie do potencjalnych kluczowych Klientów.

Prezentacje Nieruchomości

Uciążliwy proces prezentacji nieruchomości będzie naszym wyłącznym zadaniem, od kontaktu telefonicznego aż po oprowadzanie Klientów, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas.

Negocjacje i budowa transakcji

Jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem transakcyjnym, wspierając często pozyskanie finansowania przez Klienta skutecznie zamykamy transakcje.

Przekazanie Nieruchomości

Po sfinalizowaniu transakcji sprawnie i bezpiecznie przekażemy Twoją nieruchomość nabywcy i zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi sprawami po zamknięciu oferty.

Biuro Nieruchomości Trinity House

 

  • Zajmujemy się kompleksową sprzedażą mieszkań, domów oraz obiektów komercyjnych, w tym biur i hal magazynowych
  • Zajmujemy się wynajmem nieruchomości zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych
  • Prowadzimy transakcje zbycia lub nabycia działek rolnych oraz budowlanych
  • Pomagamy uzyskać finansowanie nieruchomości kredytami hipotecznymi oraz gotówkowymi
  • Obsługujemy rynek nieruchomości w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach
  • Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem mieszkań do transakcji sprzedaży zarówno od strony prawnej jak i ofertowej
  • Gwarantujemy profesjonalną wycenę oraz ubezpieczenie OC od wszystkich czynności prawnych

Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli planujesz sprzedaż bądź zakup nieruchomości, także wynajem, albo potrzebujesz finansowania nieruchomości bądź przygotowania oferty Home Stagingu, napisz do nas!

Aktualności z Biura Nieruchomości | Żoliborz

Sprzedanie mieszkania domu lub innej nieruchomości, to trudna sztuka | Biuro Nieruchomości Warszawa

Aktualny polski rynek nieruchomości zaczyna wykazywać coraz więcej trwałych i coraz bardziej...

Kontynuuj czytanie

Jak Home Staging pomaga sprzedać mieszkanie | Biuro Nieruchomości Warszawa

Eksperci rynku nieruchomości znają tę metodę wspomagającą sprzedaż mieszkań na rynku...

Kontynuuj czytanie

Mieszkanie od dewelopera – o czym pamiętać? | Biuro Nieruchomości Trinity House

Z obowiązującej od 2012 roku Ustawy o ochronie praw nabywcy domu jednorodzinnego lub mieszkania...

Kontynuuj czytanie

Sprzedaż mieszkania z biurem nieruchomości | Trinity House

O tym, jak trudno jest precyzyjnie zaplanować przyszłość można się przekonać obserwując...

Kontynuuj czytanie

Biuro nieruchomości Trinity House, które prowadzimy od wielu lat, to zespół specjalistów od spraw ofertowych, prawnych i finansowych. Wspólnymi siłami tworzymy atrakcyjne oferty nieruchomości, sprawdzamy poprawność dokumentów pod kątem prawnym i pomagamy klientom w wyborze najlepszych ofert kredytu hipotecznego. Tak szeroki zakres usług i wysoki poziom obsługi, czynią nasze biuro niezawodnym i konsekwentnym w dążeniu do celu. Jeśli zbyt długo zmagasz się ze sprzedażą domu albo bezskutecznie szukasz lokatorów do swojej kawalerki, skontaktuj się z nami, a przyspieszymy ten proces. Mamy ludzi, którzy doskonale wiedzą, jak tego dokonać w maksymalnie krótkim czasie. 

Pozytywne opinie naszych byłych klientów zachęcają kolejne osoby do korzystania z usług, jakie oferujemy. Tych opinii jest coraz więcej. Klienci cieszą się, że dzięki nam tak szybko sprzedali swoją nieruchomość i zarobili na niej więcej, niż oczekiwali. Inni polecają nasze biuro osobom, które szukają mieszkania do wynajęcia, twierdząc, że jesteśmy najlepsi w dopasowywaniu oferty do potrzeb klienta. Przykładów pozytywnego wypowiadania się na temat naszej działalności jest znacznie więcej. Jednak tu nie chodzi o to, aby je wymieniać, a bardziej o uświadomienie, że nasi klienci są zadowoleni z naszych usług i niezmiernie nas to cieszy. Ich opinia jest dla nas bardzo ważna, dlatego, jeśli korzystałeś już z naszej oferty, koniecznie wypowiedz się na temat przebiegu współpracy. Jesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami znajdziemy rozwiązania, które przyniosą korzyści i zadowolenie dla obu stron. 

Działalność w zakresie obrotu nieruchomościami prowadzimy w wielu miejscach. Obejmujemy nią również warszawski Żoliborz. Niektórzy określają nas jako – biuro nieruchomości Żoliborz Trinity House i bardziej w ten sposób kojarzą niż ogólnie z Warszawą. Zapewne dlatego, że odnotowaliśmy w tej dzielnicy mnóstwo udanych transakcji. Pomogliśmy wielu klientom pozbyć się nieruchomości i je nabyć. Znaleźliśmy kupców na domy, mieszkania i działki. Pośredniczyliśmy też w wynajmie kawalerek, apartamentów i mieszkań. I nadal tym się zajmujemy. Dlatego, jeśli masz coś do sprzedania lub szukasz nieruchomości, skontaktuj się z nami. Na stronie mamy mnóstwo ogłoszeń, które ich dotyczą, a do tego jeszcze obszerny katalog poza stroną, w którym być może jedna z ofert czeka właśnie na Ciebie. 

Wielu ludzi obawia się usług z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami pod względem kosztów, jakie muszą z tego tytułu ponieść. Tymczasem należy wziąć pod uwagę fakt, iż po pierwsze współpraca ze specjalistami w tej branży może wygenerować wyższe zyski ze sprzedaży czy wynajmu mieszkania. Z drugiej zaś strony usługi te wcale nie są kosztowne, a koszt ponosi się jednorazowo. Nasze biuro posługuje się cennikiem skrojonym na miarę możliwości klienta. Dlatego możesz być spokojny o to, ile wyniesie Cię współpraca z nami. Wystarczy, że przedstawisz swoje oczekiwania, a my podamy wstępną wycenę usług, z których będziesz chciał skorzystać. Zapraszamy do kontaktu.