Porównaj oferty

Chcesz sprzedać nieruchomość? Zrobimy to z wyceną lepszą od rynkowej. Zadzwoń: 799-352-946

Planujesz sprzedać dom, apartament lub działkę w Józefowie lub okolicy, zgłoś swoją nieruchomość a niezwłocznie rozpoczniemy pracę dla Ciebie!

Biuro Nieruchomości Trinity House to unikalny zespół ludzi o wyjątkowym doświadczeniu pracy na rynku nieruchomości, zarówno od strony ofertowej, prawnej jak i finansowej.

Nasza oferta skierowana jest do wymagającego Klienta, któremu zależy na sprawnym i korzystnym przeprowadzeniu transakcji na rynku nieruchomości. Zajmujemy się kompleksowo obsługą procesu sprzedaży nieruchomości, od momentu analizy i wyceny, poprzez budowę oferty, korzystając z zaawansowanych technologicznie rozwiązań marketingowych i sprzedażowych, aż po finalizację transakcji wraz z zapewnieniem jej finansowania. W ramach naszej oferty nie tylko świadczymy usługi obrotu nieruchomościami, ale również projektowania wnętrz, home staging’u, obsługi prawnej, kredytowej oraz ubezpieczeniowej. Zapraszamy do współpracy.

biuro nieruchomosci warszawa

Kompleksowa obsługa z Biurem Nieruchomości Trinity House | Józefów

Sprawdź w jakich obszarach związanych z nieruchomościami możemy Ci pomóc.

Sprzedaż nieruchomości

Planujesz sprzedać swoje mieszkanie, dom albo biuro? Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszej pomocy a zaoszczędzisz nie tylko czas ale i pieniądze. Średni czas sprzedaży nieruchomości w naszym biurze to mniej niż 3 miesiące.

Zakup nieruchomości

Planujesz zakup apartamentu, kawalerki lub mieszkania pod wynajem? Pomożemy Ci w znalezieniu takiej oferty, która pozwoli na maksymalizację Twoich zysków, ponieważ zakup nieruchomości to przede wszystkim inwestycja.

Najem Nieruchomości

Szukasz mieszkania lub domu wynajęcia? A może potrzebujesz nowego biura? Nasi specjaliści pomogą Ci znaleźć najkorzystniejsze oferty na rynku dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Wynajem nieruchomości

biuro nieruchomosci warszawa

Posiadasz nieruchomość, którą chciałbyś wynająć? Zaufaj profesjonalistom, którzy przygotują Twoją ofertę, odpowiednio zaprezentują i znajdą pewnych i rzetelnych najemców. Dzięki nam twoja nieruchomość szybko zacznie zarabiać.

Home Staging

Planujesz sprzedać lub wynająć mieszkanie i nie wiesz jak się wyróżnić? Nasi eksperci przeprowadzą kompleksową zmianę stylistyczno-funkcjonalną mieszkania, tak aby stało się one bardziej atrakcyjne i tym samym bardziej cenne.

Finansowanie Nieruchomości

Planujesz zakup mieszkania i szukasz możliwości finansowania takiego zakupu? Dzięki nam kredyt hipoteczny przestanie być dla Ciebie problemem. Zajmiemy się kompleksowo procesem kredytowym aż do uruchomienia środków na Twoim koncie.

Kredyt Hipoteczny z Trinity Finance

Trinity to również finanse. A może przede wszystkim finanse. Nie ma bowiem realizacji planów o własnym mieszkaniu czy domu bez przygotowania kwestii sfinansowania transakcji.

Biuro Nieruchomości w Józefowie | Linia Otwocka

Skorzystaj z naszych usług by skutecznie i z zyskiem sprzedać lub wynająć własną nieruchomość.

Wycena Nieruchomości

Sporządzamy profesjonalną wycenę nieruchomości biorąc pod uwagę wiele czynników, tak aby maksymalizować zwrot z inwestycji. Dzięki nam sprzedaż szybciej i z zyskiem.

Czas to pieniądz

Szczególnie w nieruchomościach. Zaufaj więc profesjonalistom. Wiemy jak szybko i skutecznie sprzedać lub wynająć Twoją nieruchomość.

Skuteczna Promocja Nieruchomości

Zbudujemy ofertę tab by skutecznie przeprowadzić kampanie promocyjne skierowane precyzyjnie do potencjalnych kluczowych Klientów.

Prezentacje Nieruchomości

Uciążliwy proces prezentacji nieruchomości będzie naszym wyłącznym zadaniem, od kontaktu telefonicznego aż po oprowadzanie Klientów, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas.

Negocjacje i budowa transakcji

Jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem transakcyjnym, wspierając często pozyskanie finansowania przez Klienta skutecznie zamykamy transakcje.

Przekazanie Nieruchomości

Po sfinalizowaniu transakcji sprawnie i bezpiecznie przekażemy Twoją nieruchomość nabywcy i zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi sprawami po zamknięciu oferty.

Biuro Nieruchomości Trinity House

 

  • Zajmujemy się kompleksową sprzedażą mieszkań, domów oraz obiektów komercyjnych, w tym biur i hal magazynowych
  • Zajmujemy się wynajmem nieruchomości zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych
  • Prowadzimy transakcje zbycia lub nabycia działek rolnych oraz budowlanych
  • Pomagamy uzyskać finansowanie nieruchomości kredytami hipotecznymi oraz gotówkowymi
  • Obsługujemy rynek nieruchomości w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach
  • Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem mieszkań do transakcji sprzedaży zarówno od strony prawnej jak i ofertowej
  • Gwarantujemy profesjonalną wycenę oraz ubezpieczenie OC od wszystkich czynności prawnych

Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli planujesz sprzedaż bądź zakup nieruchomości, także wynajem, albo potrzebujesz finansowania nieruchomości bądź przygotowania oferty Home Stagingu, napisz do nas!

Aktualności z Biura Nieruchomości | Józefów k. Otwocka

Sprzedanie mieszkania domu lub innej nieruchomości, to trudna sztuka | Biuro Nieruchomości Warszawa

Aktualny polski rynek nieruchomości zaczyna wykazywać coraz więcej trwałych i coraz bardziej...

Kontynuuj czytanie

Jak Home Staging pomaga sprzedać mieszkanie | Biuro Nieruchomości Warszawa

Eksperci rynku nieruchomości znają tę metodę wspomagającą sprzedaż mieszkań na rynku...

Kontynuuj czytanie

Mieszkanie od dewelopera – o czym pamiętać? | Biuro Nieruchomości Trinity House

Z obowiązującej od 2012 roku Ustawy o ochronie praw nabywcy domu jednorodzinnego lub mieszkania...

Kontynuuj czytanie

Sprzedaż mieszkania z biurem nieruchomości | Trinity House

O tym, jak trudno jest precyzyjnie zaplanować przyszłość można się przekonać obserwując...

Kontynuuj czytanie

Coraz większa liczba klientów, którzy doceniają usługi naszego biura nieruchomości Trinity House, daje nam do zrozumienia, że wysiłek, jaki wkładamy w każde zlecenie, ma sens. Tylko ciężka praca, nieustanne podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych doświadczeń i poszerzanie wiedzy, przekłada się na tak wysoką jakość obsługi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ale z jednakowym zaangażowaniem. Nie ma znaczenia, czy klient szuka lokatora do małego mieszkania, czy chce kupić duże, luksusowe mieszkanie. Obrotem nieruchomościami zajmujemy się bardzo długo i doskonale wiemy, komu zawdzięczamy obecność na rynku. Nasi klienci doceniają zaangażowanie, które widoczne jest na każdym etapie współpracy z biurem. Mamy coraz więcej zadowolonych klientów, a to automatycznie przekłada się na pozytywne opinie, które krążą wokół naszej firmy. Korzystne dla nas wypowiedzi stają się zachętą dla innych osób i motywacją do korzystania z naszej oferty. 

Mamy na swoim koncie wiele sprzedanych i wynajętych nieruchomości na terenie Józefowa, gdzie również działamy. Pomogliśmy wielu klientom pozbyć się niechcianych już mieszkań, a także kupić domy i wynająć mieszkania. Jak nikt inny znamy się na home staging, dzięki czemu z łatwością przeprowadzamy zmiany stylistyczno-funkcjonalne mieszkań, by stały się bardziej atrakcyjne i bardziej wartościowe. Stare mieszkanie potrafimy przetworzyć w stylowe i nowoczesne. Dlatego, jeśli uważasz, że Twoje mieszkanie nie prezentuje się najlepiej i masz obawy, że może nie przyciągnąć uwagi klientów, pozwól nam to zmienić.

Biuro nieruchomości Józefów Trinity House to najlepszy sposób na szybką sprzedaż i zakup nieruchomości. Pragniemy podkreślić, że bardzo dobrze znamy tę miejscowość. Potrafimy w korzystny sposób zaprezentować klientowi mieszkanie, dom, działkę, jak i samą okolicę. Na terenie Józefowa świadczymy kompleksowe usługi z zakresu obrotu nieruchomościami. Lista obejmuje sprzedaż, zakup i najem nieruchomości, wynajem oraz finansowanie nieruchomości, a także home staging. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmy. Zajmujemy się obrotem nieruchomościami firmowymi. Najlepiej zajrzyj do naszego biura albo skontaktuj się z nami telefonicznie, przedstaw nam swoje oczekiwania i potrzeby, a my poinformujemy Cię, jak możemy Ci pomóc. 

Świadczymy kompleksowe usługi w rozsądnych cenach. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i tak też dokonujemy wyceny. Dlatego nie wykosztowując się zbytnio, możesz szybko pozbyć się nieruchomości lub nabyć nową. Co więcej, przygotujemy ofertę Twojego mieszkania w taki sposób, byś mógł zarobić na nim jeszcze więcej, niż początkowo zakładałeś. Przede wszystkim dobrze znamy rynek nieruchomości, więc wiemy, ile mieszkania są warte, jak podnieść ich wartość, komu je oferować, gdzie szukać atrakcyjnych ofert mieszkań na wynajem. Mamy też doświadczenie w analizowaniu ofert kredytowych i w wyborze najkorzystniejszych propozycji banków. Wiemy więc to, czego Ty potrzebujesz, aby sprzedać lub kupić nieruchomość szybko i korzystnie.