Porównaj oferty

Wynajem mieszkań, domów na Wawrze | Biuro Nieruchomości Trinity House

Posiadasz dom lub mieszkanie w Józefowie, które chciałbyś wynająć lub sprzedać? Szybko i skutecznie znaleźć pewnych najemców swojego mieszkania bądź biura? Józefów to urokliwa gmina sąsiadująca z zielonym warszawskim Wawrem. Z uwagi na doskonałą komunikację (kolejka SKM, Most Południowy) oraz tereny zielone jest to doskonała lokalizacja dla chcących zamieszkać w ciszy z dala od zgiełku miasta ale z łatwym dojazdem do Centrum Warszawy. Biuro Nieruchomości Trinity House oferuje kompleksowe wsparcie w wynajmie nieruchomości, od momentu przygotowania oferty, skutecznej promocji oraz reklamy aż po sprawdzenie wiarygodności potencjalnych najemców i wsparcie przy podpisaniu umowy. Dzięki nam Twoje mieszkanie nie będzie stało długo puste i szybko zacznie zarabiać na siebie.

Przygotowanie oferty wraz z promocją

Planujesz wynająć swoje mieszkanie bądź dom? A może posiadasz lokal komercyjny albo biuro na wynajem? Dzięki nam Twoja oferta stanie się atrakcyjna i przyciągnie pewnych najemców.

Prezentacja dla Klientów

Jeżeli już kiedyś wynajmowałeś swoją nieruchomość wiesz, ile czasu potrzeba aby pokazać mieszkanie czy biuro potencjalnym Klientom. Oszczędzaj swój czas! My zrobimy to za Ciebie.

Wsparcie w przygotowaniu umowy

Dobrze skonstruowana umowa to gwarancja tego, że możesz spać spokojnie, kiedy Twoje mieszkanie używają obcy ludzie. Zaufaj profesjonalistom i nie ryzykuj utraty wartości swojej własności.

Chcesz wynająć nieruchomość w Józefowie?

Skontaktuj się z nami!

Planujesz wynająć swoje mieszkanie bądź dom? A może lokal komercyjny pod działalność? Napisz do nas a znajdziemy pewnych najemców i zajmiemy się procesem za Ciebie.