Porównaj oferty

Finansowanie nieruchomości | Kredyt Hipoteczny z Trinity House

Finansowanie nieruchomości to nasza podstawowa działalność oferowana w ramach Trinity Finance. Dzięki niej Biuro Nieruchomości Trinity House może zaoferować Państwu bardzo zaawansowane i kompleksowe wsparcie w kwestii finansowania, czy to zakupu poprzez kredyt hipoteczny z częściowym wkładem własnym, bądź pożyczkę hipoteczną na posiadaną nieruchomość.  Dzięki naszym Ekspertom Kredytowym cały proces przebiega szybko i sprawnie, od momentu oceny zdolności kredytowej aż po uruchomienie środków na koncie. Dodatkowo, całość jest wykonywana bezpłatnie, z transparentnym modelem wyboru banku, który finalnie udziela finansowania. Ponadto nasi eksperci pomagają również w finansach osobistych, konsolidacjach oraz kredytach firmowych.

Trinity to również finanse. A może przede wszystkim finanse. Nie ma bowiem realizacji planów o własnym mieszkaniu czy domu bez przygotowania kwestii sfinansowania transakcji.

Michał Piotrowski, Ekspert Finansowy Trinity Finance, jest doradcą specjalizującym się w finansowaniu nieruchomości. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz znajomości rynku, cały proces kredytowy – zwłaszcza w przypadku kredytu hipotecznego – jest dla naszego Klienta znacznie prostszy, krótszy i bardzo często korzystniejszy finansowo, niż gdyby był prowadzony w relacji wyłącznej z bankiem.

Analiza zdolności kredytowej

W ramach procesu kredytowego nasi eksperci ocenią Twoją zdolność kredytową i przedstawią najbardziej atrakcyjne oferty kilku banków.

Złożenie i obsługa wniosku

Nie musisz chodzić od banku do banku, u nas składasz wniosek od razu do kilku wybranych a nasi eksperci czuwają nad całym procesem i konieczną dokumentacją

Uruchomienie Środków

Po przeprowadzeniu całego procesu kredytowego i negocjacjach z bankiem warunków kredytu, środki zostaną uruchomione na Twoim koncie i bezpiecznie kupisz swoją nieruchomość

Współpracujemy z największymi bankami w Polsce

Potrzebujesz kredyt hipoteczny?

Skontaktuj się z nami!

W naszym zespole posiadamy jednych z najlepszych ekspertów hipotecznych w Polsce. Napisz do nas a pomożemy Ci uzyskać finansowanie nieruchomości.