Porównaj oferty

Biuro Nieruchomości Trinity House to unikalny zespół ludzi o wyjątkowym doświadczeniu pracy na rynku nieruchomości, zarówno od strony ofertowej jak i finansowej. Nasza oferta skierowana jest do wymagającego Klienta, któremu zależy na sprawnym i korzystnym przeprowadzeniu transakcji na rynku nieruchomości. 

Zajmujemy się kompleksowo obsługą procesu sprzedaży nieruchomości, od momentu analizy i wyceny, przez budowę oferty aż po finalizację transakcji wraz z zapewnieniem jej finansowania. W ramach naszej oferty nie tylko świadczymy usługi obrotu nieruchomościami, ale również projektowania wnętrz, home staging’u, obsługi prawnej oraz ubezpieczeniowej. Zapraszamy do współpracy.

Wiedza. Pasja. Doświadczenie.

Chcąc się dzielić naszą wiedzą i doświadczeniem stworzyliśmy Biuro Nieruchomości Trinity House, ponieważ średni standard obsługi Klienta na dzisiejszym rynku nieruchomości daleko odbiegł już od standardu… Naszą misją jest sprawianie aby skomplikowana materia transakcji na rynku nieruchomości nie stanowiła wyzwania i problemu dla naszych Klientów, a raczej była przyjemnością i być może długofalową pasją. Dlatego też, żaden nasz Klient nie przestaje być naszym Klientem po zamknięciu transakcji, ale ma zawsze otwarte drzwi do naszego biura z dostępem do naszej wiedzy i doświadczenia.

Wynajem nieruchomości

Posiadasz mieszkanie inwestycyjne i chciałbyś bezpiecznie i szybko je wynająć? Dzięki nam Twoje mieszkanie będzie pracować na Ciebie.

Finansowanie nieruchomości

Planujesz zakup mieszkania ale nie dysponujesz konieczną gotówką? Pomożemy Ci pozyskać optymalny kredyt hipoteczny.

Home Staging

Chcesz szybko i korzystnie sprzedać nieruchomość ale musisz zwiększyć atrakcyjność swojej nieruchomości? Zrobimy to za Ciebie!

Najem Nieruchomości

Potrzebujesz sprawnie wynająć mieszkanie bądź biuro dla swojej firmy? Na rynku zbyt dużo ofert? Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Sprzedaż nieruchomości

Zajmujemy się kompleksowo i skutecznie obsługą sprzedaży mieszkań na rynku w Polsce i zagranicą.

Zakup nieruchomości

Jeżeli planujesz zakup nieruchomości pomożemy Ci szybko znaleźć odpowiednią ofertę na rynku, zgodną z Twoimi oczekiwaniami.