Porównaj oferty

Chcesz sprzedać nieruchomość? Zrobimy to z wyceną lepszą od rynkowej. Zadzwoń: 799-352-946

Planujesz sprzedać dom, apartament lub działkę na Woli, zgłoś swoją nieruchomość a niezwłocznie rozpoczniemy pracę dla Ciebie!

Biuro Nieruchomości Trinity House to unikalny zespół ludzi o wyjątkowym doświadczeniu pracy na rynku nieruchomości, zarówno od strony ofertowej, prawnej jak i finansowej.

Nasza oferta skierowana jest do wymagającego Klienta, któremu zależy na sprawnym i korzystnym przeprowadzeniu transakcji na rynku nieruchomości. Zajmujemy się kompleksowo obsługą procesu sprzedaży nieruchomości, od momentu analizy i wyceny, poprzez budowę oferty, korzystając z zaawansowanych technologicznie rozwiązań marketingowych i sprzedażowych, aż po finalizację transakcji wraz z zapewnieniem jej finansowania. W ramach naszej oferty nie tylko świadczymy usługi obrotu nieruchomościami, ale również projektowania wnętrz, home staging’u, obsługi prawnej, kredytowej oraz ubezpieczeniowej. Zapraszamy do współpracy.

biuro nieruchomosci warszawa

Kompleksowa obsługa z Biurem Nieruchomości Trinity House | Warszawa Wola

Sprawdź w jakich obszarach związanych z nieruchomościami możemy Ci pomóc.

Sprzedaż nieruchomości

Planujesz sprzedać swoje mieszkanie, dom albo biuro? Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszej pomocy a zaoszczędzisz nie tylko czas ale i pieniądze. Średni czas sprzedaży nieruchomości w naszym biurze to mniej niż 3 miesiące.

Zakup nieruchomości

Planujesz zakup apartamentu, kawalerki lub mieszkania pod wynajem? Pomożemy Ci w znalezieniu takiej oferty, która pozwoli na maksymalizację Twoich zysków, ponieważ zakup nieruchomości to przede wszystkim inwestycja.

Najem Nieruchomości

Szukasz mieszkania lub domu wynajęcia? A może potrzebujesz nowego biura? Nasi specjaliści pomogą Ci znaleźć najkorzystniejsze oferty na rynku dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Wynajem nieruchomości

biuro nieruchomosci warszawa

Posiadasz nieruchomość, którą chciałbyś wynająć? Zaufaj profesjonalistom, którzy przygotują Twoją ofertę, odpowiednio zaprezentują i znajdą pewnych i rzetelnych najemców. Dzięki nam twoja nieruchomość szybko zacznie zarabiać.

Home Staging

Planujesz sprzedać lub wynająć mieszkanie i nie wiesz jak się wyróżnić? Nasi eksperci przeprowadzą kompleksową zmianę stylistyczno-funkcjonalną mieszkania, tak aby stało się one bardziej atrakcyjne i tym samym bardziej cenne.

Finansowanie Nieruchomości

Planujesz zakup mieszkania i szukasz możliwości finansowania takiego zakupu? Dzięki nam kredyt hipoteczny przestanie być dla Ciebie problemem. Zajmiemy się kompleksowo procesem kredytowym aż do uruchomienia środków na Twoim koncie.

Kredyt Hipoteczny z Trinity Finance

Trinity to również finanse. A może przede wszystkim finanse. Nie ma bowiem realizacji planów o własnym mieszkaniu czy domu bez przygotowania kwestii sfinansowania transakcji.

Biuro Nieruchomości na Woli | Trinity House

Skorzystaj z naszych usług by skutecznie i z zyskiem sprzedać lub wynająć własną nieruchomość.

Wycena Nieruchomości

Sporządzamy profesjonalną wycenę nieruchomości biorąc pod uwagę wiele czynników, tak aby maksymalizować zwrot z inwestycji. Dzięki nam sprzedaż szybciej i z zyskiem.

Czas to pieniądz

Szczególnie w nieruchomościach. Zaufaj więc profesjonalistom. Wiemy jak szybko i skutecznie sprzedać lub wynająć Twoją nieruchomość.

Skuteczna Promocja Nieruchomości

Zbudujemy ofertę tab by skutecznie przeprowadzić kampanie promocyjne skierowane precyzyjnie do potencjalnych kluczowych Klientów.

Prezentacje Nieruchomości

Uciążliwy proces prezentacji nieruchomości będzie naszym wyłącznym zadaniem, od kontaktu telefonicznego aż po oprowadzanie Klientów, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas.

Negocjacje i budowa transakcji

Jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem transakcyjnym, wspierając często pozyskanie finansowania przez Klienta skutecznie zamykamy transakcje.

Przekazanie Nieruchomości

Po sfinalizowaniu transakcji sprawnie i bezpiecznie przekażemy Twoją nieruchomość nabywcy i zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi sprawami po zamknięciu oferty.

Biuro Nieruchomości Trinity House

 

  • Zajmujemy się kompleksową sprzedażą mieszkań, domów oraz obiektów komercyjnych, w tym biur i hal magazynowych
  • Prowadzimy działania w zakresie wynajmu nieruchomości zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych
  • Prowadzimy transakcje zbycia lub nabycia działek rolnych oraz budowlanych
  • Pomagamy uzyskać finansowanie nieruchomości kredytami hipotecznymi oraz gotówkowymi
  • Obsługujemy rynek nieruchomości w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach
  • Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem mieszkań do transakcji sprzedaży zarówno od strony prawnej jak i ofertowej
  • Gwarantujemy profesjonalną wycenę oraz ubezpieczenie OC od wszystkich czynności prawnych

Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli planujesz sprzedaż bądź zakup nieruchomości, także wynajem, albo potrzebujesz finansowania nieruchomości bądź przygotowania oferty Home Stagingu, napisz do nas!

Aktualności z Biura Nieruchomości | Wola

Sprzedanie mieszkania domu lub innej nieruchomości, to trudna sztuka | Biuro Nieruchomości Warszawa

Aktualny polski rynek nieruchomości zaczyna wykazywać coraz więcej trwałych i coraz bardziej...

Kontynuuj czytanie

Jak Home Staging pomaga sprzedać mieszkanie | Biuro Nieruchomości Warszawa

Eksperci rynku nieruchomości znają tę metodę wspomagającą sprzedaż mieszkań na rynku...

Kontynuuj czytanie

Mieszkanie od dewelopera – o czym pamiętać? | Biuro Nieruchomości Trinity House

Z obowiązującej od 2012 roku Ustawy o ochronie praw nabywcy domu jednorodzinnego lub mieszkania...

Kontynuuj czytanie

Sprzedaż mieszkania z biurem nieruchomości | Trinity House

O tym, jak trudno jest precyzyjnie zaplanować przyszłość można się przekonać obserwując...

Kontynuuj czytanie

Doświadczenie, które zdobywaliśmy przez lata ciężkiej pracy w branży nieruchomości, jest widoczne w jakości usług, jakie świadczy nasze biuro Trinity House. Mamy liczne certyfikaty i dokumenty potwierdzające wysokie kwalifikacje osób, które zatrudniamy. Bo w naszym zespole są wyłącznie specjaliści, którzy bardzo swobodnie poruszają się w kwestiach związanych z rynkiem nieruchomości, także pod kątem samego finansowania. Dlatego, jeśli chcesz sprzedać, kupić, wynająć nieruchomość albo szukasz możliwości finansowania zakupu nieruchomości, skontaktuj się z nami!

Biuro nieruchomości Wola w Warszawie, które prowadzimy z sukcesem od wielu lat, cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami klientów. W dodatku mamy ich coraz więcej. Wynika to nie tylko z jakości usług, jakie świadczymy z ogromnym zaangażowaniem, ale też z ich ilości. Działamy kompleksowo we wspomnianym powyżej zakresie, co stwarza nam szanse na pozyskiwanie coraz większej liczby nowych klientów i powrót do współpracy z tymi, którzy już dobrze nas znają. Nasze biuro Trinity House jest dobrze rozpoznawalne w całej dzielnicy Wola i słynie z wysokiego poziomu obsługi klienta. 

Wola to dzielnica Warszawy, w której można się zakochać. Nowoczesne, szklane wieżowce, stare budynki z czerwonej cegły, to widoki wprost nie do opisania. O zaletach mieszkania w tej części stolicy można by wypowiadać się bardzo długo. Jednak poprzestańmy na tym, że jest dobrze zlokalizowana. Znajduje się przy samym Śródmieściu. To zachęca do zakupu mieszkania właśnie na Woli.

W związku z tym obrót nieruchomościami w tej dzielnicy przebiega bardzo intensywnie. I my działamy tu z ogromną energią. Mamy na swoim koncie właśnie tu wiele sprzedanych i wynajętych mieszkań. W tym też miejscu szukaliśmy mieszkań dla naszych klientów i mieszkają w nich do dziś. Jeśli i Ty masz mieszkanie na Woli i chcesz się go pozbyć albo chcesz po prostu tu mieszkać, skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc. 

Naszym klientom pomagamy w poszukiwaniach atrakcyjnych mieszkań do wynajęcia i zakupu na własność. Proponujemy wyłącznie oferty od sprawdzonych sprzedawców, co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji. Z racji tego, iż mamy ogromne doświadczenie w sprzedaży mieszkań i szukaniu lokatorów zainteresowanych wynajmem, wspieramy także klientów w szybkim i korzystnym pozbywaniu się tych nieruchomości. Usługa, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem, jest home staging. Wykonaliśmy już ją niejednokrotnie i to właśnie między innymi na Woli. Praca nad aranżacją każdego nowego wnętrza to dla nas czysta przyjemność. Mamy specjalistów, którzy czują się w tym bardzo swobodnie, więc podchodzą do zadania twórczo i ambitnie. Pragniemy jednocześnie podkreślić, że cennik naszych usług jest całkiem przystępny, a szybkość sprzedaży mieszkania, znalezienia lokatorów, czy odwrotnie, kupna wymarzonego mieszkania itd., rekompensuje ten wydatek. W związku z powyższym serdecznie zapraszamy do współpracy. Przedstaw nam swoje oczekiwania, my zajmiemy się całą resztą.