Porównaj oferty

Chcesz sprzedać nieruchomość? Zrobimy to z wyceną lepszą od rynkowej. Zadzwoń: 799-352-946

Planujesz sprzedać dom, apartament lub działkę w Konstancinie lub okolicy, zgłoś swoją nieruchomość a niezwłocznie rozpoczniemy pracę dla Ciebie!

Biuro Nieruchomości Trinity House to unikalny zespół ludzi o wyjątkowym doświadczeniu pracy na rynku nieruchomości, zarówno od strony ofertowej, prawnej jak i finansowej.

Nasza oferta skierowana jest do wymagającego Klienta, któremu zależy na sprawnym i korzystnym przeprowadzeniu transakcji na rynku nieruchomości. Zajmujemy się kompleksowo obsługą procesu sprzedaży nieruchomości, od momentu analizy i wyceny, poprzez budowę oferty, korzystając z zaawansowanych technologicznie rozwiązań marketingowych i sprzedażowych, aż po finalizację transakcji wraz z zapewnieniem jej finansowania. W ramach naszej oferty nie tylko świadczymy usługi obrotu nieruchomościami, ale również projektowania wnętrz, home staging’u, obsługi prawnej, kredytowej oraz ubezpieczeniowej. Zapraszamy do współpracy.

biuro nieruchomosci warszawa

Kompleksowa obsługa z Biurem Nieruchomości Trinity House | Konstancin-Jeziorna

Sprawdź w jakich obszarach związanych z nieruchomościami możemy Ci pomóc.

Sprzedaż nieruchomości

Planujesz sprzedać swoje mieszkanie, dom albo biuro? Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszej pomocy a zaoszczędzisz nie tylko czas ale i pieniądze. Średni czas sprzedaży nieruchomości w naszym biurze to mniej niż 3 miesiące.

Zakup nieruchomości

Planujesz zakup apartamentu, kawalerki lub mieszkania pod wynajem? Pomożemy Ci w znalezieniu takiej oferty, która pozwoli na maksymalizację Twoich zysków, ponieważ zakup nieruchomości to przede wszystkim inwestycja.

Najem Nieruchomości

Szukasz mieszkania lub domu wynajęcia? A może potrzebujesz nowego biura? Nasi specjaliści pomogą Ci znaleźć najkorzystniejsze oferty na rynku dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Wynajem nieruchomości

biuro nieruchomosci warszawa

Posiadasz nieruchomość, którą chciałbyś wynająć? Zaufaj profesjonalistom, którzy przygotują Twoją ofertę, odpowiednio zaprezentują i znajdą pewnych i rzetelnych najemców. Dzięki nam twoja nieruchomość szybko zacznie zarabiać.

Home Staging

Planujesz sprzedać lub wynająć mieszkanie i nie wiesz jak się wyróżnić? Nasi eksperci przeprowadzą kompleksową zmianę stylistyczno-funkcjonalną mieszkania, tak aby stało się one bardziej atrakcyjne i tym samym bardziej cenne.

Finansowanie Nieruchomości

Planujesz zakup mieszkania i szukasz możliwości finansowania takiego zakupu? Dzięki nam kredyt hipoteczny przestanie być dla Ciebie problemem. Zajmiemy się kompleksowo procesem kredytowym aż do uruchomienia środków na Twoim koncie.

Kredyt Hipoteczny z Trinity Finance

Trinity to również finanse. A może przede wszystkim finanse. Nie ma bowiem realizacji planów o własnym mieszkaniu czy domu bez przygotowania kwestii sfinansowania transakcji.

Biuro Nieruchomości w Konstancinie | Trinity House

Skorzystaj z naszych usług by skutecznie i z zyskiem sprzedać lub wynająć własną nieruchomość.

Wycena Nieruchomości

Sporządzamy profesjonalną wycenę nieruchomości biorąc pod uwagę wiele czynników, tak aby maksymalizować zwrot z inwestycji. Dzięki nam sprzedaż szybciej i z zyskiem.

Czas to pieniądz

Szczególnie w nieruchomościach. Zaufaj więc profesjonalistom. Wiemy jak szybko i skutecznie sprzedać lub wynająć Twoją nieruchomość.

Skuteczna Promocja Nieruchomości

Zbudujemy ofertę tab by skutecznie przeprowadzić kampanie promocyjne skierowane precyzyjnie do potencjalnych kluczowych Klientów.

Prezentacje Nieruchomości

Uciążliwy proces prezentacji nieruchomości będzie naszym wyłącznym zadaniem, od kontaktu telefonicznego aż po oprowadzanie Klientów, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas.

Negocjacje i budowa transakcji

Jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem transakcyjnym, wspierając często pozyskanie finansowania przez Klienta skutecznie zamykamy transakcje.

Przekazanie Nieruchomości

Po sfinalizowaniu transakcji sprawnie i bezpiecznie przekażemy Twoją nieruchomość nabywcy i zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi sprawami po zamknięciu oferty.

Biuro Nieruchomości Trinity House

 

  • Zajmujemy się kompleksową sprzedażą mieszkań, domów oraz obiektów komercyjnych, w tym biur i hal magazynowych
  • Zajmujemy się wynajmem nieruchomości zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych
  • Prowadzimy transakcje zbycia lub nabycia działek rolnych oraz budowlanych
  • Pomagamy uzyskać finansowanie nieruchomości kredytami hipotecznymi oraz gotówkowymi
  • Obsługujemy rynek nieruchomości w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach
  • Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem mieszkań do transakcji sprzedaży zarówno od strony prawnej jak i ofertowej
  • Gwarantujemy profesjonalną wycenę oraz ubezpieczenie OC od wszystkich czynności prawnych

Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli planujesz sprzedaż bądź zakup nieruchomości, także wynajem, albo potrzebujesz finansowania nieruchomości bądź przygotowania oferty Home Stagingu, napisz do nas!

Aktualności z Biura Nieruchomości | Konstancin-Jeziorna

Sprzedanie mieszkania domu lub innej nieruchomości, to trudna sztuka | Biuro Nieruchomości Warszawa

Aktualny polski rynek nieruchomości zaczyna wykazywać coraz więcej trwałych i coraz bardziej...

Kontynuuj czytanie

Jak Home Staging pomaga sprzedać mieszkanie | Biuro Nieruchomości Warszawa

Eksperci rynku nieruchomości znają tę metodę wspomagającą sprzedaż mieszkań na rynku...

Kontynuuj czytanie

Mieszkanie od dewelopera – o czym pamiętać? | Biuro Nieruchomości Trinity House

Z obowiązującej od 2012 roku Ustawy o ochronie praw nabywcy domu jednorodzinnego lub mieszkania...

Kontynuuj czytanie

Sprzedaż mieszkania z biurem nieruchomości | Trinity House

O tym, jak trudno jest precyzyjnie zaplanować przyszłość można się przekonać obserwując...

Kontynuuj czytanie

Tworząc biuro Trinity House, zatrudniliśmy specjalistów, którzy swobodnie poruszają się w wielu kwestiach na rynku nieruchomości. Już w dniu rekrutacji mieli odpowiednie kwalifikacje. Jednak z racji faktu, iż nasze biuro kładzie nacisk na jakość, stwarzamy pracownikom warunki sprzyjające dalszemu rozwijaniu się w tej branży. Dzięki temu możemy wprowadzać do firmy nowe standardy, z łatwością zaspokajać oczekiwania i potrzeby klientów, a zarazem dawać naszym specjalistom radość z tego, co robią, z umiejętności, jakimi władają, z wiedzy, jaką dysponują i którą mogą nadal pogłębiać. Dzięki temu tworzymy silny zespół, który świetnie radzi sobie z obsługą wymagającego klienta i oferuje mu poziom, jaki go zadowala. 

To, jak pracujemy, co oferujemy, jakie mamy kwalifikacje zawodowe i zapewne jeszcze kilka innych aspektów, przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Na to, że pozytywnie wypowiadają się na nasz temat. Na to, że polecają nasze usługi innym klientom, a wiemy to, bo po prostu przychodzą do naszego biura osoby z polecenia. Osoby, które szybko nawiązują z nami dobry kontakt i powierzają nam konkretne zadania. A w obrocie nieruchomościami jesteśmy niezawodni. Przekonaj się o tym, korzystając z naszych usług. I koniecznie wyraź opinię na temat naszego biura. 

Biuro Trinity House działa w wielu miejscach. Poza Warszawą obsługujemy także klientów z Konstancina-Jeziorny. Tu co chwilę dostajemy nowe zlecenia, które realizujemy z ogromnym zaangażowaniem. 

Znani jako biuro nieruchomości Konstancin-Jeziorna, pomagamy szybciej sprzedawać i wynajmować mieszkania, nie tylko poprzez skuteczne docieranie do potencjalnych nabywców, ale również poprzez tworzenie atrakcyjnej oferty tych nieruchomości. Nieruchomości, bo tak naprawdę zajmujemy się obrotem nie tylko mieszkaniami, ale też domami, lokalami biurowymi i usługowymi, działkami itd. Ponadto jak nikt inny, znamy się na sprawach związanych z finansowaniem nieruchomości. Dzięki pomocy naszych specjalistów, kredyt hipoteczny nie stanowi najmniejszego problemu dla przyszłych kredytobiorców. 

Liczba zleceń napływająca z Konstancina-Jeziorny uświadomiła nam, jak wiele dzieje się na tutejszym rynku nieruchomości. Jak wielu ludzi chce tu mieszkać. Bo jedni nasi klienci przez jakiś czas tu mieszkali, a inni znowu chcą właśnie tu się przeprowadzić. Ktoś szuka mieszkania na sprzedaż, ktoś inny szuka mieszkania na wynajem. I niezależnie od tego, kto czego szuka, klienta czy nieruchomości, ma szansę te poszukiwania pozytywnie zakończyć. A z naszą pomocą to już jest pewne. Nasze biuro nieruchomości Konstancin-Jeziorna Trinity House to zespół ludzi, którzy podołają każdemu wyzwaniu. Pomogą Ci sprzedać mieszkanie lub znaleźć najemcę, a także uatrakcyjnią wystrój nieruchomości i potowarzyszą w procesie zaciągania kredytu hipotecznego. Jednak nie tak po prostu, stojąc obok, ale wybierając dla niego najlepszą ofertę. Dlatego, jeśli potrzebujesz pomocy kogoś takiego jak nasze biuro, koniecznie skontaktuj się z nami. Dane znajdziesz na stronie.