Porównaj oferty

Chcesz sprzedać nieruchomość? Zrobimy to z wyceną lepszą od rynkowej. Zadzwoń: 799-352-946

Planujesz sprzedać dom, apartament lub działkę w Milanówku, Podkowie Leśnej lub okolicy, zgłoś swoją nieruchomość a niezwłocznie rozpoczniemy pracę dla Ciebie!

Biuro Nieruchomości Trinity House to unikalny zespół ludzi o wyjątkowym doświadczeniu pracy na rynku nieruchomości, zarówno od strony ofertowej, prawnej jak i finansowej.

Nasza oferta skierowana jest do wymagającego Klienta, któremu zależy na sprawnym i korzystnym przeprowadzeniu transakcji na rynku nieruchomości. Zajmujemy się kompleksowo obsługą procesu sprzedaży nieruchomości, od momentu analizy i wyceny, poprzez budowę oferty, korzystając z zaawansowanych technologicznie rozwiązań marketingowych i sprzedażowych, aż po finalizację transakcji wraz z zapewnieniem jej finansowania. W ramach naszej oferty nie tylko świadczymy usługi obrotu nieruchomościami, ale również projektowania wnętrz, home staging’u, obsługi prawnej, kredytowej oraz ubezpieczeniowej. Zapraszamy do współpracy.

biuro nieruchomosci warszawa

Kompleksowa obsługa z Biurem Nieruchomości Trinity House | Milanówek | Podkowa Leśna

Sprawdź w jakich obszarach związanych z nieruchomościami możemy Ci pomóc.

Sprzedaż nieruchomości

Planujesz sprzedać swoje mieszkanie, dom albo biuro? Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszej pomocy a zaoszczędzisz nie tylko czas ale i pieniądze. Średni czas sprzedaży nieruchomości w naszym biurze to mniej niż 3 miesiące.

Zakup nieruchomości

Planujesz zakup apartamentu, kawalerki lub mieszkania pod wynajem? Pomożemy Ci w znalezieniu takiej oferty, która pozwoli na maksymalizację Twoich zysków, ponieważ zakup nieruchomości to przede wszystkim inwestycja.

Najem Nieruchomości

Szukasz mieszkania lub domu wynajęcia? A może potrzebujesz nowego biura? Nasi specjaliści pomogą Ci znaleźć najkorzystniejsze oferty na rynku dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Wynajem nieruchomości

biuro nieruchomosci warszawa

Posiadasz nieruchomość, którą chciałbyś wynająć? Zaufaj profesjonalistom, którzy przygotują Twoją ofertę, odpowiednio zaprezentują i znajdą pewnych i rzetelnych najemców. Dzięki nam twoja nieruchomość szybko zacznie zarabiać.

Home Staging

Planujesz sprzedać lub wynająć mieszkanie i nie wiesz jak się wyróżnić? Nasi eksperci przeprowadzą kompleksową zmianę stylistyczno-funkcjonalną mieszkania, tak aby stało się one bardziej atrakcyjne i tym samym bardziej cenne.

Finansowanie Nieruchomości

Planujesz zakup mieszkania i szukasz możliwości finansowania takiego zakupu? Dzięki nam kredyt hipoteczny przestanie być dla Ciebie problemem. Zajmiemy się kompleksowo procesem kredytowym aż do uruchomienia środków na Twoim koncie.

Kredyt Hipoteczny z Trinity Finance

Trinity to również finanse. A może przede wszystkim finanse. Nie ma bowiem realizacji planów o własnym mieszkaniu czy domu bez przygotowania kwestii sfinansowania transakcji.

Biuro Nieruchomości w Milanówku | Trinity House

Skorzystaj z naszych usług by skutecznie i z zyskiem sprzedać lub wynająć własną nieruchomość.

Wycena Nieruchomości

Sporządzamy profesjonalną wycenę nieruchomości biorąc pod uwagę wiele czynników, tak aby maksymalizować zwrot z inwestycji. Dzięki nam sprzedaż szybciej i z zyskiem.

Czas to pieniądz

Szczególnie w nieruchomościach. Zaufaj więc profesjonalistom. Wiemy jak szybko i skutecznie sprzedać lub wynająć Twoją nieruchomość.

Skuteczna Promocja Nieruchomości

Zbudujemy ofertę tab by skutecznie przeprowadzić kampanie promocyjne skierowane precyzyjnie do potencjalnych kluczowych Klientów.

Prezentacje Nieruchomości

Uciążliwy proces prezentacji nieruchomości będzie naszym wyłącznym zadaniem, od kontaktu telefonicznego aż po oprowadzanie Klientów, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas.

Negocjacje i budowa transakcji

Jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem transakcyjnym, wspierając często pozyskanie finansowania przez Klienta skutecznie zamykamy transakcje.

Przekazanie Nieruchomości

Po sfinalizowaniu transakcji sprawnie i bezpiecznie przekażemy Twoją nieruchomość nabywcy i zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi sprawami po zamknięciu oferty.

Biuro Nieruchomości Trinity House

 

  • Zajmujemy się kompleksową sprzedażą mieszkań, domów oraz obiektów komercyjnych, w tym biur i hal magazynowych
  • Zajmujemy się wynajmem nieruchomości zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych
  • Prowadzimy transakcje zbycia lub nabycia działek rolnych oraz budowlanych
  • Pomagamy uzyskać finansowanie nieruchomości kredytami hipotecznymi oraz gotówkowymi
  • Obsługujemy rynek nieruchomości w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach
  • Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem mieszkań do transakcji sprzedaży zarówno od strony prawnej jak i ofertowej
  • Gwarantujemy profesjonalną wycenę oraz ubezpieczenie OC od wszystkich czynności prawnych

Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli planujesz sprzedaż bądź zakup nieruchomości, także wynajem, albo potrzebujesz finansowania nieruchomości bądź przygotowania oferty Home Stagingu, napisz do nas!

Aktualności z Biura Nieruchomości | Milanówek | Podkowa Leśna

Sprzedanie mieszkania domu lub innej nieruchomości, to trudna sztuka | Biuro Nieruchomości Warszawa

Aktualny polski rynek nieruchomości zaczyna wykazywać coraz więcej trwałych i coraz bardziej...

Kontynuuj czytanie

Jak Home Staging pomaga sprzedać mieszkanie | Biuro Nieruchomości Warszawa

Eksperci rynku nieruchomości znają tę metodę wspomagającą sprzedaż mieszkań na rynku...

Kontynuuj czytanie

Mieszkanie od dewelopera – o czym pamiętać? | Biuro Nieruchomości Trinity House

Z obowiązującej od 2012 roku Ustawy o ochronie praw nabywcy domu jednorodzinnego lub mieszkania...

Kontynuuj czytanie

Sprzedaż mieszkania z biurem nieruchomości | Trinity House

O tym, jak trudno jest precyzyjnie zaplanować przyszłość można się przekonać obserwując...

Kontynuuj czytanie

W obecnych czasach na rynku nieruchomości wiele się dzieje. Jedni sprzedają mieszkania, inni kupują. Przeznaczają je na wynajem lub decydują się zamieszkać w nich na stałe. Obrót nieruchomościami nie jest prostym procesem, a sprowadza się do szeregu skomplikowanych formalności, nie wspominając już o konieczności znajomości pewnych zagadnień, czy trendów branżowych. Jeśli chcesz kupić lub sprzedać nieruchomość z korzyścią dla siebie, koniecznie skorzystaj z naszej pomocy. 

Sprzedając nieruchomość, trzeba przede wszystkim dowiedzieć się, ile jest warta. Chcąc ją kupić, należy zapoznać się z szeregiem dokumentów, by dokonać bezpiecznej transakcji. Nasi specjaliści to ludzie z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Już podczas ich rekrutowania zadbaliśmy o to, aby do naszego zespołu trafiły wyłącznie osoby z wykształceniem kierunkowym, po odpowiednich kursach i szkoleniach. Cały czas stwarzamy im warunki do dalszego kształcenia i rozwijania, tak, aby tworzyli silny i niezawodny zespół specjalistów od nieruchomości. Stąd możemy oferować klientom: sprzedaż nieruchomości, zakup nieruchomości, najem nieruchomości, wynajem nieruchomości, home staging oraz finansowanie nieruchomości. To obszary, w których się poruszamy. 

Szeroka oferta usług, a do tego ogromne zaangażowanie naszych specjalistów i przede wszystkim ich wiedza, powodują, że mamy coraz większe zainteresowanie powyższymi usługami. Co chwilę w naszym biurze pojawiają się nowi klienci, którzy chcą sprzedać dom, kupić działkę, wynająć mieszkanie itd. Niektórzy oczekują tylko pomocy w przebudowie mieszkania, tak by było atrakcyjniejsze dla potencjalnych nabywców.

Mamy w zespole specjalistów od spraw finansowych. Dlatego stanowimy ogromne wsparcie dla tych klientów, którzy zamierzają kupić nieruchomość na kredyt. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi usługami i wzrost liczby zadowolonych klientów, rośnie również liczba pozytywnych opinii na temat naszego biura. Więcej na temat naszej działalności znajdziesz pod hasłem biuro nieruchomości Milanówek Podkowa Leśna

Coraz większe zainteresowanie usługami z zakresu pośrednictwa nieruchomości doprowadziło do tego, że aktualnie świadczymy je na większym obszarze niż tylko Warszawa. Wykraczamy poza jej granice, pomagając tym samym spełniać marzenia o nowym mieszkaniu czy domu z ogrodem. Sprzedajemy nieruchomości, którymi od dawna nikt nie był zainteresowany. Milanówek i Podkowę Leśną znamy bardzo dobrze, co też ułatwia nam docieranie do właściwych osób, w tym potencjalnych klientów. W tych okolicach jesteśmy bardzo dobrze znani. Ludzie nam ufają, bo wiedzą, że szukając dla nich nieruchomości, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by spełniała najśmielsze oczekiwania i by nie musieli na nią zbyt długo czekać. Dlatego, jeśli i Ty marzysz o mieszkaniu czy domu w tej okolicy albo masz nieruchomość, którą chcesz sprzedać, wynająć, skontaktuj się z nami. Mamy szeroki wachlarz usług, zespół specjalistów i do tego przystępny cennik, który akceptują nawet najbardziej wymagający klienci.