Porównaj oferty

Chcesz sprzedać nieruchomość? Zrobimy to z wyceną lepszą od rynkowej. Zadzwoń: 799-352-946

Planujesz sprzedać dom, apartament lub działkę na Mokotowie lub okolicy, zgłoś swoją nieruchomość a niezwłocznie rozpoczniemy pracę dla Ciebie!

Biuro Nieruchomości Trinity House to unikalny zespół ludzi o wyjątkowym doświadczeniu pracy na rynku nieruchomości, zarówno od strony ofertowej, prawnej jak i finansowej.

Nasza oferta skierowana jest do wymagającego Klienta, któremu zależy na sprawnym i korzystnym przeprowadzeniu transakcji na rynku nieruchomości. Zajmujemy się kompleksowo obsługą procesu sprzedaży nieruchomości, od momentu analizy i wyceny, poprzez budowę oferty, korzystając z zaawansowanych technologicznie rozwiązań marketingowych i sprzedażowych, aż po finalizację transakcji wraz z zapewnieniem jej finansowania. W ramach naszej oferty nie tylko świadczymy usługi obrotu nieruchomościami, ale również projektowania wnętrz, home staging’u, obsługi prawnej, kredytowej oraz ubezpieczeniowej. Zapraszamy do współpracy.

biuro nieruchomosci warszawa

Pokoje: 2Łazienka: 1m²: 55

Mieszkania

Łukasz Malewski

6 miesięcy temu

3,000 PLN

Pokoje: 2Łazienka: 1m²: 55

Mieszkania

6 miesięcy temu

370,000 PLN

Pokoje: 2Łazienka: 1m²: 45

Mieszkania

3 lata temu

370,000 PLN

Pokoje: 2Łazienka: 1m²: 45

Mieszkania

3 lata temu

2,300 PLN

Bardzo ładne 2 pok. przy CH Arkadia

Zygmunta Słomińskiego, WARSZAWA

Pokoje: 2Łazienka: 1m²: 46

Mieszkania

3 lata temu

2,300 PLN

Pokoje: 2Łazienka: 1m²: 46

Mieszkania

3 lata temu

Kompleksowa obsługa z Biurem Nieruchomości Trinity House | Warszawa Mokotów

Sprawdź w jakich obszarach związanych z nieruchomościami możemy Ci pomóc.

Sprzedaż nieruchomości

Planujesz sprzedać swoje mieszkanie, dom albo biuro? Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszej pomocy a zaoszczędzisz nie tylko czas ale i pieniądze. Średni czas sprzedaży nieruchomości w naszym biurze to mniej niż 3 miesiące.

Zakup nieruchomości

Planujesz zakup apartamentu, kawalerki lub mieszkania pod wynajem? Pomożemy Ci w znalezieniu takiej oferty, która pozwoli na maksymalizację Twoich zysków, ponieważ zakup nieruchomości to przede wszystkim inwestycja.

Najem Nieruchomości

Szukasz mieszkania lub domu wynajęcia? A może potrzebujesz nowego biura? Nasi specjaliści pomogą Ci znaleźć najkorzystniejsze oferty na rynku dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Wynajem nieruchomości

biuro nieruchomosci warszawa

Posiadasz nieruchomość, którą chciałbyś wynająć? Zaufaj profesjonalistom, którzy przygotują Twoją ofertę, odpowiednio zaprezentują i znajdą pewnych i rzetelnych najemców. Dzięki nam twoja nieruchomość szybko zacznie zarabiać.

Home Staging

Planujesz sprzedać lub wynająć mieszkanie i nie wiesz jak się wyróżnić? Nasi eksperci przeprowadzą kompleksową zmianę stylistyczno-funkcjonalną mieszkania, tak aby stało się one bardziej atrakcyjne i tym samym bardziej cenne.

Finansowanie Nieruchomości

Planujesz zakup mieszkania i szukasz możliwości finansowania takiego zakupu? Dzięki nam kredyt hipoteczny przestanie być dla Ciebie problemem. Zajmiemy się kompleksowo procesem kredytowym aż do uruchomienia środków na Twoim koncie.

Kredyt Hipoteczny z Trinity Finance

Trinity to również finanse. A może przede wszystkim finanse. Nie ma bowiem realizacji planów o własnym mieszkaniu czy domu bez przygotowania kwestii sfinansowania transakcji.

Biuro Nieruchomości na Mokotowie | Trinity House

Skorzystaj z naszych usług by skutecznie i z zyskiem sprzedać lub wynająć własną nieruchomość.

Wycena Nieruchomości

Sporządzamy profesjonalną wycenę nieruchomości biorąc pod uwagę wiele czynników, tak aby maksymalizować zwrot z inwestycji. Dzięki nam sprzedaż szybciej i z zyskiem.

Czas to pieniądz

Szczególnie w nieruchomościach. Zaufaj więc profesjonalistom. Wiemy jak szybko i skutecznie sprzedać lub wynająć Twoją nieruchomość.

Skuteczna Promocja Nieruchomości

Zbudujemy ofertę tab by skutecznie przeprowadzić kampanie promocyjne skierowane precyzyjnie do potencjalnych kluczowych Klientów.

Prezentacje Nieruchomości

Uciążliwy proces prezentacji nieruchomości będzie naszym wyłącznym zadaniem, od kontaktu telefonicznego aż po oprowadzanie Klientów, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas.

Negocjacje i budowa transakcji

Jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem transakcyjnym, wspierając często pozyskanie finansowania przez Klienta skutecznie zamykamy transakcje.

Przekazanie Nieruchomości

Po sfinalizowaniu transakcji sprawnie i bezpiecznie przekażemy Twoją nieruchomość nabywcy i zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi sprawami po zamknięciu oferty.

Biuro Nieruchomości Trinity House

 

  • Zajmujemy się kompleksową sprzedażą mieszkań, domów oraz obiektów komercyjnych, w tym biur i hal magazynowych
  • Zajmujemy się wynajmem nieruchomości zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych
  • Prowadzimy transakcje zbycia lub nabycia działek rolnych oraz budowlanych
  • Pomagamy uzyskać finansowanie nieruchomości kredytami hipotecznymi oraz gotówkowymi
  • Obsługujemy rynek nieruchomości w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach
  • Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem mieszkań do transakcji sprzedaży zarówno od strony prawnej jak i ofertowej
  • Gwarantujemy profesjonalną wycenę oraz ubezpieczenie OC od wszystkich czynności prawnych

Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli planujesz sprzedaż bądź zakup nieruchomości, także wynajem, albo potrzebujesz finansowania nieruchomości bądź przygotowania oferty Home Stagingu, napisz do nas!

Aktualności z Biura Nieruchomości | Mokotów

Sprzedanie mieszkania domu lub innej nieruchomości, to trudna sztuka | Biuro Nieruchomości Warszawa

Aktualny polski rynek nieruchomości zaczyna wykazywać coraz więcej trwałych i coraz bardziej...

Kontynuuj czytanie

Jak Home Staging pomaga sprzedać mieszkanie | Biuro Nieruchomości Warszawa

Eksperci rynku nieruchomości znają tę metodę wspomagającą sprzedaż mieszkań na rynku...

Kontynuuj czytanie

Mieszkanie od dewelopera – o czym pamiętać? | Biuro Nieruchomości Trinity House

Z obowiązującej od 2012 roku Ustawy o ochronie praw nabywcy domu jednorodzinnego lub mieszkania...

Kontynuuj czytanie

Sprzedaż mieszkania z biurem nieruchomości | Trinity House

O tym, jak trudno jest precyzyjnie zaplanować przyszłość można się przekonać obserwując...

Kontynuuj czytanie

Nasze biuro nieruchomości Mokotów Warszawa Trinity House jest kojarzone z ludźmi pełnymi pasji i chęci świadczenia usług na coraz wyższym poziomie. Specjaliści, których zatrudniamy, mają ogromne doświadczenie, które zdobywali przez długie lata, uczestnicząc w szkoleniach, kursach, kończąc odpowiednie studia i praktyki zawodowe, a także wykonując zadania powierzone przez naszych klientów. Ich umiejętności i wiedza są potwierdzone licznymi certyfikatami, dyplomami i opiniami zadowolonych klientów. Coraz więcej pozytywnych słów na nasz temat pada z ust osób prywatnych i firm. Klienci powierzają nam różne zadania. Potrzebują pomocy w sprzedaży mieszkań, ich wynajmie i najmie. Zgłaszają się do nas z chęcią zakupu domu, działki lub innej nieruchomości. Niektórzy nawet oczekują wsparcia w przygotowaniu atrakcyjnej oferty dla ich nieruchomości, by mogli szybko znaleźć potencjalnych klientów, a w konsekwencji tego, konkretnego nabywcę. 

Nasze biuro Trinity House działa między innymi na terenie Mokotowa, co oznacza, że zajmujemy się także obrotem nieruchomości w tej dobrze znanej dzielnicy Warszawy. To niewątpliwie idealne miejsce do zamieszkania na stałe, czy to we własnym domu, czy w wynajmowanym mieszkaniu. Mamy tu wielu zadowolonych klientów, dla których sprzedaliśmy niejedno mieszkanie, którym pomogliśmy też kupić różne nieruchomości. Nasza oferta jest bardzo szeroka, a wielu klientom świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obrotu nieruchomościami. Wspieramy ich również na etapie pozyskiwania kredytu hipotecznego. Mamy świetnych ludzi od finansów, którzy analizują oferty banków i wskazują na najlepszą. W ramach danej usługi oferujemy analizę zdolności kredytowej oraz złożenie i obsługę wniosku. 

Wszystkie usługi świadczymy profesjonalnie, z ogromnym zaangażowaniem, posługując się najlepszymi narzędziami i do tego w przystępnej cenie. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, aby klient miał świadomość tego, za co płaci. Ale też z drugiej strony przygotowując mieszkanie do sprzedaży, robimy wszystko, co tylko możliwe, aby klient zarobił na nim jak najwięcej. A więc inwestując w nasze usługi, ma szansę więcej zyskać. W dodatku nie musi obsługiwać klientów, oprowadzać ich po mieszkaniu, prezentować nieruchomości, a wcześniej trudzić się nad opracowaniem atrakcyjnej oferty do zamieszczenia w sieci. Wszystkim zajmujemy się sami. Dlatego ile by to nie kosztowało, skorzystanie z naszego wsparcia i tak się kalkuluje. 

Jeśli chcesz sprzedać dom, wynająć mieszkanie, rozglądasz się za nowym mieszkaniem albo działką lub potrzebujesz pomocy w zaciągnięciu kredytu hipotecznego, koniecznie skontaktuj się z nami. Zajrzyj do naszego biura lub zadzwoń, by porozmawiać z doradcą. Najlepiej, byś już wtedy wiedział, jakie są Twoje oczekiwania względem konkretnej nieruchomości, którą chcesz sprzedać, kupić lub wynająć, gdyż dzięki temu już wstępna rozmowa będzie pierwszym krokiem do osiągnięcia zamierzonych celów. Ponadto będziemy mogli również porozmawiać o konkretnych kwotach.