Porównaj oferty

Home Staging | Biuro Nieruchomości Trinity House

Home Staging to popularny zabieg na rynku nieruchomości polegający na odpowiednim przygotowaniu nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Jego istota to zbudowanie takiej prezentacji wizualnej danej nieruchomości aby wydobyć ukryty potencjał tym samym sprawić, że nieruchomość zostanie sprzedana możliwie za jak najwyższą cenę oraz w jak najkrótszym czasie.

Biuro Nieruchomości Trinity House oferuje kompleksową ofertę Home Staging’u, w której można wyróżnić trzy fazy: Analizy, Wyboru oraz faza Wizualizacji. Podczas Analizy przygotujemy dla Ciebie audyt dotyczący aktualnej sytuacji wizerunkowej nieruchomości. Następnie w ramach fazy Wyboru zaprezentujemy możliwości optymalizacji i przekształcenia tego wizerunku. W zależności od rodzaju transakcji (sprzedaż czy wynajem), stanu oraz wartości nieruchomości, zakres prac koniecznych do wykonania może znacząco się różnić. Zawsze jednak nasz Klient ma możliwość wyboru skali naszej ingerencji w przygotowanie nowego wizerunku jego nieruchomości. Ostatnim etapem jest dostarczenie kompleksowych wizualizacji nieruchomości w nowej odsłonie, która stanie się marketingową siłą nowej oferty.

Analiza

Planujesz sprzedać swoje mieszkanie bądź dom? Chcesz podnieść atrakcyjność swojej oferty a tym samym jej możliwą wycenę? Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie analizę sytuacji obecnej wraz z propozycją nowej aranżacji. Ty zdecydujesz co i jak zrobimy.

Zakres Prac

Po przedstawieniu możliwości nowej aranżacji będziesz mógł zdecydować o wariancie realizacji i wybrać zakres prac niezbędnych do uzyskania oczekiwanego efektu. Dobierzemy model pod zaplanowany budżet oraz oczekiwany termin realizacji.

Wykonanie oraz Wizualizacje

Po wykonaniu założonych prac przygotujemy dla Ciebie pełne foto - wizualizacje wykonanej aranżacji tak abyś mógł ich używać we wszelkich działaniach marketingowych. Dzięki naszej pracy Twoja oferta będzie się znacząco wyróżniać i nie będzie długo "wisieć" na rynku.

Chcesz odmienić swoją nieruchomość?

Skontaktuj się z nami!

Planujesz sprzedaż mieszkania albo domu i potrzebujesz zwiększyć wizualną atrakcyjność swojej ofert? Napisz do nas, a nasi Specjaliści zajmą się wszystkim za Ciebie.

Co robić, gdy trzeba szybko sprzedać mieszkanie? | Biuro Nieruchomości Warszawa

Mimo, że rynek nieruchomości w Polsce jest jeszcze ciągle w fazie rozwojowej, co oznacza, ni...

Kontynuuj czytanie

Zaoszczędzić na kosztach nabycia nieruchomości | Agencja Nieruchomości Warszawa

Wystarczy spróbować sobie wyobrazić, kiedy i jak ma zdobyć wiedzę i doświadczenie potencjalny...

Kontynuuj czytanie

Za co pan Nowak podziękował pośredniczce z Biura Nieruchomości?

Pan Nowak, dopiero, gdy razem ze swoją żoną opuszczali biuro notarialne, gdzie właśnie...

Kontynuuj czytanie

Właściwa wycena sprzedawanej nieruchomości przyśpiesza sprzedaż | Biuro Nieruchomości Warszawa

Czasy, w których mieszkania, domy i inne nieruchomości na polskim rynku nieruchomości szły jak...

Kontynuuj czytanie