Porównaj oferty

Home Staging | Biuro Nieruchomości Trinity House

Home Staging to popularny zabieg na rynku nieruchomości polegający na odpowiednim przygotowaniu nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Jego istota to zbudowanie takiej prezentacji wizualnej danej nieruchomości aby wydobyć ukryty potencjał tym samym sprawić, że nieruchomość zostanie sprzedana możliwie za jak najwyższą cenę oraz w jak najkrótszym czasie.

Biuro Nieruchomości Trinity House oferuje kompleksową ofertę Home Staging’u, w której można wyróżnić trzy fazy: Analizy, Wyboru oraz faza Wizualizacji. Podczas Analizy przygotujemy dla Ciebie audyt dotyczący aktualnej sytuacji wizerunkowej nieruchomości. Następnie w ramach fazy Wyboru zaprezentujemy możliwości optymalizacji i przekształcenia tego wizerunku. W zależności od rodzaju transakcji (sprzedaż czy wynajem), stanu oraz wartości nieruchomości, zakres prac koniecznych do wykonania może znacząco się różnić. Zawsze jednak nasz Klient ma możliwość wyboru skali naszej ingerencji w przygotowanie nowego wizerunku jego nieruchomości. Ostatnim etapem jest dostarczenie kompleksowych wizualizacji nieruchomości w nowej odsłonie, która stanie się marketingową siłą nowej oferty.

Analiza

Planujesz sprzedać swoje mieszkanie bądź dom? Chcesz podnieść atrakcyjność swojej oferty a tym samym jej możliwą wycenę? Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie analizę sytuacji obecnej wraz z propozycją nowej aranżacji. Ty zdecydujesz co i jak zrobimy.

Zakres Prac

Po przedstawieniu możliwości nowej aranżacji będziesz mógł zdecydować o wariancie realizacji i wybrać zakres prac niezbędnych do uzyskania oczekiwanego efektu. Dobierzemy model pod zaplanowany budżet oraz oczekiwany termin realizacji.

Wykonanie oraz Wizualizacje

Po wykonaniu założonych prac przygotujemy dla Ciebie pełne foto - wizualizacje wykonanej aranżacji tak abyś mógł ich używać we wszelkich działaniach marketingowych. Dzięki naszej pracy Twoja oferta będzie się znacząco wyróżniać i nie będzie długo "wisieć" na rynku.

Chcesz odmienić swoją nieruchomość?

Skontaktuj się z nami!

Planujesz sprzedaż mieszkania albo domu i potrzebujesz zwiększyć wizualną atrakcyjność swojej ofert? Napisz do nas, a nasi Specjaliści zajmą się wszystkim za Ciebie.

Prawie wszystko o prawie pierwokupu nieruchomości | Agencja Nieruchomości Warszawa

Prawo pierwokupu nieruchomości jest normą prawną, z której na podstawie umowy lub mocą ustawy...

Kontynuuj czytanie

Pan Nowak musi sprzedać mieszkanie! | Agencja Nieruchomości Warszawa

Czasem pan Nowak musi sprzedać swoje mieszkanie, dom lub inną nieruchomość. Myślał sobie, że...

Kontynuuj czytanie

Lokum Oryginalnej Fabryki Twórczości. | Agencja Nieruchomości Warszawa

O tym, że polski rynek nieruchomości nieustannie się rozwija i poszerza swoją ofertę,...

Kontynuuj czytanie

Kupić mieszkanie obciążone hipoteką. | Agencja Nieruchomości Warszawa

Wymuszona rozwijającą się wciąż gospodarką migracja Polaków w związku z pracą, stwarza...

Kontynuuj czytanie