Porównaj oferty

Posiadasz nieruchomość na sprzedaż? Zamów usługę Real Estate Concierge.

Planujesz sprzedać dom, apartament lub działkę, zgłoś swoją nieruchomość a niezwłocznie rozpoczniemy pracę dla Ciebie!

Biuro Nieruchomości Trinity House to unikalny zespół ludzi o wyjątkowym doświadczeniu pracy na rynku nieruchomości, zarówno od strony ofertowej, prawnej jak i finansowej.

Nasza oferta skierowana jest do wymagającego Klienta, któremu zależy na sprawnym i korzystnym przeprowadzeniu transakcji na rynku nieruchomości. Zajmujemy się kompleksowo obsługą procesu sprzedaży nieruchomości, od momentu analizy i wyceny, poprzez budowę oferty, korzystając z zaawansowanych technologicznie rozwiązań marketingowych i sprzedażowych, aż po finalizację transakcji wraz z zapewnieniem jej finansowania. W ramach naszej oferty nie tylko świadczymy usługi obrotu nieruchomościami, ale również projektowania wnętrz, home staging’u, obsługi prawnej, kredytowej oraz ubezpieczeniowej. Zapraszamy do współpracy.

biuro nieruchomosci warszawa

Chcesz sprzedać nieruchomość z ponad rynkowym zyskiem? Zadzwoń: 799-352-946

Kompleksowa obsługa z Biurem Nieruchomości Trinity House | Premium

Sprawdź w jakich obszarach związanych z nieruchomościami możemy Ci pomóc.

Sprzedaż nieruchomości

Planujesz sprzedać swoje mieszkanie, dom albo biuro? Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszej pomocy a zaoszczędzisz nie tylko czas ale i pieniądze. Średni czas sprzedaży nieruchomości w naszym biurze to mniej niż 3 miesiące.

Zakup nieruchomości

Planujesz zakup apartamentu, kawalerki lub mieszkania pod wynajem? Pomożemy Ci w znalezieniu takiej oferty, która pozwoli na maksymalizację Twoich zysków, ponieważ zakup nieruchomości to przede wszystkim inwestycja.

Najem Nieruchomości

Szukasz mieszkania lub domu wynajęcia? A może potrzebujesz nowego biura? Nasi specjaliści pomogą Ci znaleźć najkorzystniejsze oferty na rynku dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Wynajem nieruchomości

biuro nieruchomosci warszawa

Posiadasz nieruchomość, którą chciałbyś wynająć? Zaufaj profesjonalistom, którzy przygotują Twoją ofertę, odpowiednio zaprezentują i znajdą pewnych i rzetelnych najemców. Dzięki nam twoja nieruchomość szybko zacznie zarabiać.

Home Staging

Planujesz sprzedać lub wynająć mieszkanie i nie wiesz jak się wyróżnić? Nasi eksperci przeprowadzą kompleksową zmianę stylistyczno-funkcjonalną mieszkania, tak aby stało się one bardziej atrakcyjne i tym samym bardziej cenne.

Finansowanie Nieruchomości

Planujesz zakup mieszkania i szukasz możliwości finansowania takiego zakupu? Dzięki nam kredyt hipoteczny przestanie być dla Ciebie problemem. Zajmiemy się kompleksowo procesem kredytowym aż do uruchomienia środków na Twoim koncie.

Kredyt Hipoteczny z Trinity Finance

Trinity to również finanse. A może przede wszystkim finanse. Nie ma bowiem realizacji planów o własnym mieszkaniu czy domu bez przygotowania kwestii sfinansowania transakcji.

Biuro Nieruchomości Premium | Trinity House

Skorzystaj z naszych usług by skutecznie i z zyskiem sprzedać lub wynająć własną nieruchomość.

Wycena Nieruchomości

Sporządzamy profesjonalną wycenę nieruchomości biorąc pod uwagę wiele czynników, tak aby maksymalizować zwrot z inwestycji. Dzięki nam sprzedaż szybciej i z zyskiem.

Czas to pieniądz

Szczególnie w nieruchomościach. Zaufaj więc profesjonalistom. Wiemy jak szybko i skutecznie sprzedać lub wynająć Twoją nieruchomość.

Skuteczna Promocja Nieruchomości

Zbudujemy ofertę tab by skutecznie przeprowadzić kampanie promocyjne skierowane precyzyjnie do potencjalnych kluczowych Klientów.

Prezentacje Nieruchomości

Uciążliwy proces prezentacji nieruchomości będzie naszym wyłącznym zadaniem, od kontaktu telefonicznego aż po oprowadzanie Klientów, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas.

Negocjacje i budowa transakcji

Jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem transakcyjnym, wspierając często pozyskanie finansowania przez Klienta skutecznie zamykamy transakcje.

Przekazanie Nieruchomości

Po sfinalizowaniu transakcji sprawnie i bezpiecznie przekażemy Twoją nieruchomość nabywcy i zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi sprawami po zamknięciu oferty.

Biuro Nieruchomości Trinity House

 

  • Zajmujemy się kompleksową sprzedażą mieszkań, domów oraz obiektów komercyjnych, w tym biur i hal magazynowych
  • Zajmujemy się wynajmem nieruchomości zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych
  • Prowadzimy transakcje zbycia lub nabycia działek rolnych oraz budowlanych
  • Pomagamy uzyskać finansowanie nieruchomości kredytami hipotecznymi oraz gotówkowymi
  • Obsługujemy rynek nieruchomości w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach
  • Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem mieszkań do transakcji sprzedaży zarówno od strony prawnej jak i ofertowej
  • Gwarantujemy profesjonalną wycenę oraz ubezpieczenie OC od wszystkich czynności prawnych

Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli planujesz sprzedaż bądź zakup nieruchomości, także wynajem, albo potrzebujesz finansowania nieruchomości bądź przygotowania oferty Home Stagingu, napisz do nas!

Aktualności | Nieruchomości Premium

Sprzedanie mieszkania domu lub innej nieruchomości, to trudna sztuka | Biuro Nieruchomości Warszawa

Aktualny polski rynek nieruchomości zaczyna wykazywać coraz więcej trwałych i coraz bardziej...

Kontynuuj czytanie

Jak Home Staging pomaga sprzedać mieszkanie | Biuro Nieruchomości Warszawa

Eksperci rynku nieruchomości znają tę metodę wspomagającą sprzedaż mieszkań na rynku...

Kontynuuj czytanie

Mieszkanie od dewelopera – o czym pamiętać? | Biuro Nieruchomości Trinity House

Z obowiązującej od 2012 roku Ustawy o ochronie praw nabywcy domu jednorodzinnego lub mieszkania...

Kontynuuj czytanie

Sprzedaż mieszkania z biurem nieruchomości | Trinity House

O tym, jak trudno jest precyzyjnie zaplanować przyszłość można się przekonać obserwując...

Kontynuuj czytanie

Nieruchomości Premium to niewątpliwie luksusowe apartamenty, mieszkania i domy. Przykuwają uwagę nabywców, którzy poszukują lokali wyróżniających się najwyższym standardem. Wysoki standard przekłada się na wyższe ceny, a te rozpoczynają się zwykle od kilkunastu tysięcy złotych. Znalezienie klientów zainteresowanych ofertami nieruchomości Premium nie jest prostym zadaniem, szczególnie w czasach, kiedy wszystko drożeje w zaskakującym tempie. Z tych samych powodów równie trudno może być ze znalezieniem najemców. Sam zakup mieszkania czy domu o wyższym standardzie nierzadko sprawia kłopot z uwagi na to, że choć ofert jest wiele, czasem można trafić na nieuczciwych sprzedawców. W efekcie czego po prostu atrakcyjna oferta mieszkania okazuje się fikcją. Ze względu chociażby na samą cenę tych nieruchomości, należałoby zachować rozwagę.

W związku z powyższym zachęcamy do korzystania z usług, jakie oferujemy. Nasza agencja nieruchomości Premium ma wieloletnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami. Pomagamy w sprzedaży i szukaniu wymarzonej nieruchomości, lokatorów dla posiadanego lokalu, czy w wyborze najlepszej formy finansowania tych transakcji. Dlatego zachęcamy do korzystania z naszych usług i przede wszystkim do zapoznania się z pełną ofertą prezentowaną w pozostałych zakładkach na stronie. W rzeczywistości nasza agencja zajmuje się obrotem nieruchomości każdego typu i o każdym standardzie. Dostosowujemy się do potrzeb rynku i naszych Klientów. 

Sprzedaż, zakup, najem, wynajem i finansowanie nieruchomości, to czynności sprowadzające się do szeregu skomplikowanych formalności. Każda umowa to szereg punktów, warunków, które trzeba uważnie przeanalizować i przede wszystkim rozumieć, aby móc świadomie i z korzyścią dla siebie podpisać ten dokument. Na rynku nieruchomości zmieniają się nie tylko trendy w budowie, ale również kwestie prawne, które ich dotyczą. Trzeba więc być na bieżąco z tematem. A jak wiadomo, osoba, która na co dzień pracuje w sklepie, w warsztacie samochodowym, kawiarni, w przedszkolu i w wielu innych tego typu miejscach, nie ma odpowiedniej wiedzy na ten temat. W związku z tym potrzebuje pomocy fachowca z dużym doświadczeniem w obrocie nieruchomościami. Dlatego raz jeszcze zapraszamy do współpracy. 

Agencja nieruchomości Premium, którą prowadzimy od lat, ma ogromną wiedzę w zakresie obrotu nieruchomościami. Stale się dokształcamy, zdobywamy nowe umiejętności i poszerzamy wiedzę. Na nieruchomościach klasy Premium znamy się jak nikt inny. A praca, jaką wykonujemy, jest jednocześnie naszą pasją. Dlatego z łatwością przyswajamy nową wiedzę i bez problemu wykorzystujemy ją w codziennej pracy. 

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy sprzedaży, wynajmie, czy najmie nieruchomości Premium, koniecznie skontaktuj się z nami i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc. Możesz mieć pewność, że dzięki współpracy z naszą agencją, niezależnie od rodzaju podpisanej umowy, finalizacja transakcji zapewni Ci same korzyści. Dbamy o interesy i bezpieczeństwo naszych Klientów, bo ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze.