Porównaj oferty

Chcesz sprzedać nieruchomość? Zrobimy to z wyceną lepszą od rynkowej. Zadzwoń: 799-352-946

Planujesz sprzedać dom, apartament lub działkę na Wawrze lub w okolicy, zgłoś swoją nieruchomość a niezwłocznie rozpoczniemy pracę dla Ciebie!

Biuro Nieruchomości Trinity House to unikalny zespół ludzi o wyjątkowym doświadczeniu pracy na rynku nieruchomości, zarówno od strony ofertowej, prawnej jak i finansowej.

Nasza oferta skierowana jest do wymagającego Klienta, któremu zależy na sprawnym i korzystnym przeprowadzeniu transakcji na rynku nieruchomości. Zajmujemy się kompleksowo obsługą procesu sprzedaży nieruchomości, od momentu analizy i wyceny, poprzez budowę oferty, korzystając z zaawansowanych technologicznie rozwiązań marketingowych i sprzedażowych, aż po finalizację transakcji wraz z zapewnieniem jej finansowania. W ramach naszej oferty nie tylko świadczymy usługi obrotu nieruchomościami, ale również projektowania wnętrz, home staging’u, obsługi prawnej, kredytowej oraz ubezpieczeniowej. Zapraszamy do współpracy.

biuro nieruchomosci warszawa

Kompleksowa obsługa z Biurem Nieruchomości Trinity House | Warszawa Wawer

Sprawdź w jakich obszarach związanych z nieruchomościami możemy Ci pomóc.

Sprzedaż nieruchomości

Planujesz sprzedać swoje mieszkanie, dom albo biuro? Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszej pomocy a zaoszczędzisz nie tylko czas ale i pieniądze. Średni czas sprzedaży nieruchomości w naszym biurze to mniej niż 3 miesiące.

Zakup nieruchomości

Planujesz zakup apartamentu, kawalerki lub mieszkania pod wynajem? Pomożemy Ci w znalezieniu takiej oferty, która pozwoli na maksymalizację Twoich zysków, ponieważ zakup nieruchomości to przede wszystkim inwestycja.

Najem Nieruchomości

Szukasz mieszkania lub domu wynajęcia? A może potrzebujesz nowego biura? Nasi specjaliści pomogą Ci znaleźć najkorzystniejsze oferty na rynku dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Wynajem nieruchomości

biuro nieruchomosci warszawa

Posiadasz nieruchomość, którą chciałbyś wynająć? Zaufaj profesjonalistom, którzy przygotują Twoją ofertę, odpowiednio zaprezentują i znajdą pewnych i rzetelnych najemców. Dzięki nam twoja nieruchomość szybko zacznie zarabiać.

Home Staging

Planujesz sprzedać lub wynająć mieszkanie i nie wiesz jak się wyróżnić? Nasi eksperci przeprowadzą kompleksową zmianę stylistyczno-funkcjonalną mieszkania, tak aby stało się one bardziej atrakcyjne i tym samym bardziej cenne.

Finansowanie Nieruchomości

Planujesz zakup mieszkania i szukasz możliwości finansowania takiego zakupu? Dzięki nam kredyt hipoteczny przestanie być dla Ciebie problemem. Zajmiemy się kompleksowo procesem kredytowym aż do uruchomienia środków na Twoim koncie.

Kredyt Hipoteczny z Trinity Finance

Trinity to również finanse. A może przede wszystkim finanse. Nie ma bowiem realizacji planów o własnym mieszkaniu czy domu bez przygotowania kwestii sfinansowania transakcji.

Biuro Nieruchomości Warszawa Wawer | Trinity House

Skorzystaj z naszych usług by skutecznie i z zyskiem sprzedać lub wynająć własną nieruchomość.

Wycena Nieruchomości

Sporządzamy profesjonalną wycenę nieruchomości biorąc pod uwagę wiele czynników, tak aby maksymalizować zwrot z inwestycji. Dzięki nam sprzedaż szybciej i z zyskiem.

Czas to pieniądz

Szczególnie w nieruchomościach. Zaufaj więc profesjonalistom. Wiemy jak szybko i skutecznie sprzedać lub wynająć Twoją nieruchomość.

Skuteczna Promocja Nieruchomości

Zbudujemy ofertę tab by skutecznie przeprowadzić kampanie promocyjne skierowane precyzyjnie do potencjalnych kluczowych Klientów.

Prezentacje Nieruchomości

Uciążliwy proces prezentacji nieruchomości będzie naszym wyłącznym zadaniem, od kontaktu telefonicznego aż po oprowadzanie Klientów, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas.

Negocjacje i budowa transakcji

Jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem transakcyjnym, wspierając często pozyskanie finansowania przez Klienta skutecznie zamykamy transakcje.

Przekazanie Nieruchomości

Po sfinalizowaniu transakcji sprawnie i bezpiecznie przekażemy Twoją nieruchomość nabywcy i zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi sprawami po zamknięciu oferty.

Biuro Nieruchomości Trinity House

 

  • Zajmujemy się kompleksową sprzedażą mieszkań, domów oraz obiektów komercyjnych, w tym biur i hal magazynowych
  • Zajmujemy się wynajmem nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych
  • Prowadzimy transakcje zbycia lub nabycia działek rolnych oraz budowlanych
  • Pomagamy uzyskać finansowanie nieruchomości kredytami hipotecznymi oraz gotówkowymi
  • Obsługujemy rynek nieruchomości w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach
  • Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem mieszkań do transakcji sprzedaży zarówno od strony prawnej jak i ofertowej
  • Gwarantujemy profesjonalną wycenę oraz ubezpieczenie OC od wszystkich czynności prawnych

Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli planujesz sprzedaż bądź zakup nieruchomości, także wynajem, albo potrzebujesz finansowania nieruchomości bądź przygotowania oferty Home Stagingu, napisz do nas!

Aktualności z Biura Nieruchomości | Wawer

Sprzedanie mieszkania domu lub innej nieruchomości, to trudna sztuka | Biuro Nieruchomości Warszawa

Aktualny polski rynek nieruchomości zaczyna wykazywać coraz więcej trwałych i coraz bardziej...

Kontynuuj czytanie

Jak Home Staging pomaga sprzedać mieszkanie | Biuro Nieruchomości Warszawa

Eksperci rynku nieruchomości znają tę metodę wspomagającą sprzedaż mieszkań na rynku...

Kontynuuj czytanie

Mieszkanie od dewelopera – o czym pamiętać? | Biuro Nieruchomości Trinity House

Z obowiązującej od 2012 roku Ustawy o ochronie praw nabywcy domu jednorodzinnego lub mieszkania...

Kontynuuj czytanie

Sprzedaż mieszkania z biurem nieruchomości | Trinity House

O tym, jak trudno jest precyzyjnie zaplanować przyszłość można się przekonać obserwując...

Kontynuuj czytanie

Nasze biuro nieruchomości Trinity House działa w całej Warszawie i w okolicznych miejscowościach. Jesteśmy firmą dobrze rozpoznawaną na rynku, szczególnie w tej części Polski. Do naszej oferty można dotrzeć nawet na hasło biuro nieruchomości Wawer, a to oznacza, że napływają do nas zlecenia z tak wielu lokalizacji. Nasza popularność wynika z ogromnego doświadczenia, jakim dysponujemy w obrocie nieruchomościami. Pośrednictwem w transakcjach na rynku nieruchomości zajmujemy się od wielu lat. Jesteśmy w tę działalność mocno zaangażowani, co przekłada się na jakość świadczonych usług, a ich zakres jest bardzo szeroki. Bo nieruchomości to w szerokim tego słowa znaczeniu, nasza specjalność. 

Pozytywne opinie naszych byłych i stałych klientów, dają nam poczucie, że to, co robimy na co dzień, faktycznie ma sens. Od samego początku istnienia naszej firmy na rynku kładliśmy nacisk na wysoką jakość obsługi klientów. Dlatego osoby, które zatrudnialiśmy do naszego zespołu, przechodziły przez proces bardzo wnikliwej rekrutacji. Mają odpowiednie kwalifikacje, studia kierunkowe, ukończone kursy i szkolenia oraz potwierdzające to wszystko dyplomy i certyfikaty. Wszyscy cały czas kształcimy się w zakresie nieruchomości, dbając o to, aby być na bieżąco ze stale zmieniającym się prawem czy trendami. Dzięki temu możemy z łatwością zaspokajać potrzeby i oczekiwania wszystkich naszych klientów. To stanowi podstawę do wypowiadania się na nasz temat w tak pozytywny sposób. 

Nasza firma znana, jako biuro nieruchomości Wawer, dość aktywnie działa w tej części Warszawy. Obsługujemy klientów, którzy chcą sprzedać swoje mieszkanie, dom czy działkę albo tylko wynająć te nieruchomości. Pomagamy również osobom, które chcą zamieszkać w dzielnicy Wawer i szukają mieszkania, które mogłyby kupić, czy tylko tymczasowo wynająć. Wielu klientów właśnie z tego obszaru Warszawy, potrzebuje pomocy w zakresie zmian stylistyczno-funkcjonalnych w swoich mieszkaniach i domach. Dzięki naszej usłudze home staging mieszkania zmieniają się nie do poznania, a to zwiększa ich atrakcyjność. W efekcie tego lepiej się sprzedają, a już na pewno skutecznie przyciągają uwagę potencjalnych nabywców. Jesteśmy gotowi wspierać klientów na etapie pozyskiwania kredytu hipotecznego. Obecnie banków, które go oferują, jest wiele. Każdy z nich ma na pozór atrakcyjną ofertę. W rzeczywistości konieczne jest dokonanie wyboru i to na podstawie swoich oczekiwań oraz zdolności kredytowej. Na finansach nie każdy musi się znać. My akurat mamy w tym wieloletnią praktykę i wiedzę na bardzo wysokim poziomie. Dlatego chętnie pomagamy klientom również w tej kwestii. 

Niektórzy celem zaoszczędzenia pieniędzy, decydują się na samodzielne szukanie klientów na oferowane nieruchomości. Szukają też nieruchomości dla siebie. Chcielibyśmy więc dodać, że świadczymy usługi w bardzo rozsądnych cenach. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i każde wyceniamy w ten sposób. Dlatego przedstaw nam swoje oczekiwania, a my zaprezentujemy Ci cennik.