Porównaj oferty

Chcesz sprzedać nieruchomość? Zrobimy to z wyceną lepszą od rynkowej. Zadzwoń: 799-352-946

Planujesz sprzedać dom, apartament lub działkę na Ochocie, zgłoś swoją nieruchomość a niezwłocznie rozpoczniemy pracę dla Ciebie!

Biuro Nieruchomości Trinity House to unikalny zespół ludzi o wyjątkowym doświadczeniu pracy na rynku nieruchomości, zarówno od strony ofertowej, prawnej jak i finansowej.

Nasza oferta skierowana jest do wymagającego Klienta, któremu zależy na sprawnym i korzystnym przeprowadzeniu transakcji na rynku nieruchomości. Zajmujemy się kompleksowo obsługą procesu sprzedaży nieruchomości, od momentu analizy i wyceny, poprzez budowę oferty, korzystając z zaawansowanych technologicznie rozwiązań marketingowych i sprzedażowych, aż po finalizację transakcji wraz z zapewnieniem jej finansowania. W ramach naszej oferty nie tylko świadczymy usługi obrotu nieruchomościami, ale również projektowania wnętrz, home staging’u, obsługi prawnej, kredytowej oraz ubezpieczeniowej. Zapraszamy do współpracy.

biuro nieruchomosci warszawa

Kompleksowa obsługa z Biurem Nieruchomości Trinity House | Warszawa Ochota

Sprawdź w jakich obszarach związanych z nieruchomościami możemy Ci pomóc.

Sprzedaż nieruchomości

Planujesz sprzedać swoje mieszkanie, dom albo biuro? Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszej pomocy a zaoszczędzisz nie tylko czas ale i pieniądze. Średni czas sprzedaży nieruchomości w naszym biurze to mniej niż 3 miesiące.

Zakup nieruchomości

Planujesz zakup apartamentu, kawalerki lub mieszkania pod wynajem? Pomożemy Ci w znalezieniu takiej oferty, która pozwoli na maksymalizację Twoich zysków, ponieważ zakup nieruchomości to przede wszystkim inwestycja.

Najem Nieruchomości

Szukasz mieszkania lub domu wynajęcia? A może potrzebujesz nowego biura? Nasi specjaliści pomogą Ci znaleźć najkorzystniejsze oferty na rynku dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Wynajem nieruchomości

biuro nieruchomosci warszawa

Posiadasz nieruchomość, którą chciałbyś wynająć? Zaufaj profesjonalistom, którzy przygotują Twoją ofertę, odpowiednio zaprezentują i znajdą pewnych i rzetelnych najemców. Dzięki nam twoja nieruchomość szybko zacznie zarabiać.

Home Staging

Planujesz sprzedać lub wynająć mieszkanie i nie wiesz jak się wyróżnić? Nasi eksperci przeprowadzą kompleksową zmianę stylistyczno-funkcjonalną mieszkania, tak aby stało się one bardziej atrakcyjne i tym samym bardziej cenne.

Finansowanie Nieruchomości

Planujesz zakup mieszkania i szukasz możliwości finansowania takiego zakupu? Dzięki nam kredyt hipoteczny przestanie być dla Ciebie problemem. Zajmiemy się kompleksowo procesem kredytowym aż do uruchomienia środków na Twoim koncie.

Kredyt Hipoteczny z Trinity Finance

Trinity to również finanse. A może przede wszystkim finanse. Nie ma bowiem realizacji planów o własnym mieszkaniu czy domu bez przygotowania kwestii sfinansowania transakcji.

Biuro Nieruchomości na Ochocie | Trinity House

Skorzystaj z naszych usług by skutecznie i z zyskiem sprzedać lub wynająć własną nieruchomość.

Wycena Nieruchomości

Sporządzamy profesjonalną wycenę nieruchomości biorąc pod uwagę wiele czynników, tak aby maksymalizować zwrot z inwestycji. Dzięki nam sprzedaż szybciej i z zyskiem.

Czas to pieniądz

Szczególnie w nieruchomościach. Zaufaj więc profesjonalistom. Wiemy jak szybko i skutecznie sprzedać lub wynająć Twoją nieruchomość.

Skuteczna Promocja Nieruchomości

Zbudujemy ofertę tab by skutecznie przeprowadzić kampanie promocyjne skierowane precyzyjnie do potencjalnych kluczowych Klientów.

Prezentacje Nieruchomości

Uciążliwy proces prezentacji nieruchomości będzie naszym wyłącznym zadaniem, od kontaktu telefonicznego aż po oprowadzanie Klientów, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas.

Negocjacje i budowa transakcji

Jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem transakcyjnym, wspierając często pozyskanie finansowania przez Klienta skutecznie zamykamy transakcje.

Przekazanie Nieruchomości

Po sfinalizowaniu transakcji sprawnie i bezpiecznie przekażemy Twoją nieruchomość nabywcy i zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi sprawami po zamknięciu oferty.

Biuro Nieruchomości Trinity House

 

  • Zajmujemy się kompleksową sprzedażą mieszkań, domów oraz obiektów komercyjnych, w tym biur i hal magazynowych
  • Zajmujemy się wynajmem nieruchomości zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych
  • Prowadzimy transakcje zbycia lub nabycia działek rolnych oraz budowlanych
  • Pomagamy uzyskać finansowanie nieruchomości kredytami hipotecznymi oraz gotówkowymi
  • Obsługujemy rynek nieruchomości w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach
  • Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem mieszkań do transakcji sprzedaży zarówno od strony prawnej jak i ofertowej
  • Gwarantujemy profesjonalną wycenę oraz ubezpieczenie OC od wszystkich czynności prawnych

Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli planujesz sprzedaż bądź zakup nieruchomości, także wynajem, albo potrzebujesz finansowania nieruchomości bądź przygotowania oferty Home Stagingu, napisz do nas!

Aktualności z Biura Nieruchomości | Ochota

Sprzedanie mieszkania domu lub innej nieruchomości, to trudna sztuka | Biuro Nieruchomości Warszawa

Aktualny polski rynek nieruchomości zaczyna wykazywać coraz więcej trwałych i coraz bardziej...

Kontynuuj czytanie

Jak Home Staging pomaga sprzedać mieszkanie | Biuro Nieruchomości Warszawa

Eksperci rynku nieruchomości znają tę metodę wspomagającą sprzedaż mieszkań na rynku...

Kontynuuj czytanie

Mieszkanie od dewelopera – o czym pamiętać? | Biuro Nieruchomości Trinity House

Z obowiązującej od 2012 roku Ustawy o ochronie praw nabywcy domu jednorodzinnego lub mieszkania...

Kontynuuj czytanie

Sprzedaż mieszkania z biurem nieruchomości | Trinity House

O tym, jak trudno jest precyzyjnie zaplanować przyszłość można się przekonać obserwując...

Kontynuuj czytanie

Za wyborem usług naszego biura Trinity House przemawiają wieloletnie doświadczenie i kompetencje zatrudnionych pracowników. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby w naszym zespole znajdowały się osoby stawiające na nieustający rozwój, zaangażowane w swoje obowiązki. Nasi specjaliści posiadają certyfikaty i dyplomy, które dowodzą o tym, że są ludźmi na właściwym miejscu. Przed zatrudnieniem nowych osób przeprowadzamy selekcję i wybieramy tylko kandydatów, którzy mają predyspozycje do pracy w tym zawodzie. Wszystkim klientom zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. 

Nasze biuro nieruchomości Ochota cieszy się pozytywnymi opiniami wielu klientów. Z miesiąca na miesiąc mamy ich coraz więcej, a to świadczy tylko o jednym, że warto nam zaufać. Pozytywne słowa wypowiadane na nasz temat są dla nas dodatkową motywacją do jeszcze większego zaangażowania w powierzone zadania. Zachęcamy obecnych klientów do wyrażania swoich opinii na nasz temat, ponieważ są one pomocne innym osobom przy wyborze naszych usług. W dzisiejszych czasach opinie stanowią jedno z kryteriów wyboru firmy. 

Biuro nieruchomości Ochota Trinity House, które prowadzimy, jak sama nazwa na to wskazuje, działa między innymi na jednej z najpopularniejszych warszawskich dzielnic, jaką jest Ochota. Jeśli mieszkasz w okolicy, będziesz miał blisko, a jeżeli dopiero planujesz przeprowadzkę w tę część stolicy, musisz wiedzieć, że jest atrakcyjna niemal pod każdym względem. Zapraszamy do naszego biura celem zapoznania się z ofertą i przedstawienia swoich oczekiwań względem tego, co możemy dla Ciebie zrobić. 

Zakres usług naszego biura, jak widać na stronie, jest bardzo szeroki. Z jednej strony chcemy być przydatni jak największemu gronu odbiorców. Z drugiej zaś lubimy cały czas się rozwijać, a co za tym idzie, nie tylko podwyższać standardy i jakość świadczonych usług, ale też wprowadzać do oferty nowe rozwiązania. Na ten moment zajmujemy się sprzedażą nieruchomości oraz ich kupnem, najmem nieruchomości i wynajmem. Ponadto oferujemy home staging oraz kompleksową pomoc w zakresie finansowania nieruchomości. Kto wie, jakie usługi będziemy świadczyć w przyszłości. Jesteśmy jednak przekonani, że nie zamierzamy poprzestawać na tym, co osiągnęliśmy do tej pory. Będziemy nadal rozwijać i doskonalić ofertę do stale zmieniającego się świata. 

Usługi, jakie świadczy nasze biuro nieruchomości Trinity House stawia przede wszystkim na jakość, ale też dba o atrakcyjny cennik. Ponosząc niewielki koszt, możesz uzyskać ogromne wsparcie przy sprzedaży mieszkania, domu lub innej nieruchomości. Nie wykosztowując się zbytnio, możesz też zlecić nam sprzedaż swojej nieruchomości, wynajem mieszkania, czy popularną w ostatnim czasie usługę, jaką jest home staging. Zachęcamy więc wszystkich do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do wizyty w naszym biurze. Wszystkie dane kontaktowe są dostępne na stronie. Z nami pozbywanie się i nabywanie nowych nieruchomości jest bardzo proste. Przekonaj się o tym i Ty!