Porównaj oferty

Sprzedaż nieruchomości Warszawa Żoliborz | Biuro Nieruchomości Trinity House

Żoliborz to najmniejsza wśród warszawskich dzielnic, która znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta. Jest znana przede wszystkim z uroku willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd zresztą nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku. Oprócz willi, obecna jest niska zabudowa wielorodzinna. Trinity House oferuje kompleksową sprzedaż nieruchomości w tym sprzedaż mieszkania, domu, biura lub działki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzamy cały proces sprzedaży, począwszy od profesjonalnej wyceny nieruchomości, zbudowania konkurencyjnej oferty,  negocjacje z Klientami, przeprowadzenie transakcji, aż po ostateczne przekazanie nieruchomości nowemu właścicielowi.

Wycena Nieruchomości

Sporządzamy profesjonalną wycenę nieruchomości biorąc pod uwagę wiele czynników, tak aby maksymalizować zwrot z inwestycji. Dzięki nam sprzedaż szybciej i z zyskiem.

Budowa Oferty

Po sporządzeniu wyceny zajmiemy się stworzeniem kompleksowej oferty handlowej, z filmem promocyjnym, wysokiej klasy zdjęciami i szeregiem innych środków marketingowych

Skuteczna Promocja

Posiadając przygotowaną ofertę nieruchomości rozpoczniemy kampanie promocyjne o szerokim zasięgu, skierowane do potencjalnych kluczowych Klientów.

Prezentacje Nieruchomości

Zajmiemy się procesem prezentacji nieruchomości od kontaktu telefonicznego aż po oprowadzanie Klientów, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas.

Negocjacje i budowa transakcji

Jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem transakcyjnym, wiemy jak wynegocjować dla Ciebie najlepsze warunki transakcji.

Przekazanie Nieruchomości

Po sfinalizowaniu transakcji sprawnie przekażemy Twoją nieruchomość nabywcy i zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi sprawami po zamknięciu oferty.

Chcesz sprzedać nieruchomość na Żoliborzu? Skontaktuj się z nami!

Planujesz sprzedać swoje mieszkanie bądź dom zlokalizowany na Żoliborzu? A może lokal komercyjny albo biuro? Masz atrakcyjną działkę? Napisz do nas a zajmiemy się skuteczną sprzedażą Twojej nieruchomości.